נראה שהתקופה האחרונה והאהבה החדשה בחייו קצת מרככת את ליבו של הזמר המסלסל אייל גולן. מאז פרסום התחקיר של אורלי וגיא בנושא פרשיית הקטינות, גולן חשף צד חדש שלו, והתחיל להשתמש בחשבון האינסטגרם שלו כדי להגיב לראשונה בעצמו באופן בלתי מתווך ולשתף את רגשותיו. "אני רוצה להגיב פעם ראשונה ככה ישר אל המצלמה ואליכם ישר, אני רוצה להגיב ולספר לכם בקצרה מה באמת קורה", אמר גולן ופתח את ליבו בסרטון מצולם במשך ארבע דקות.

אם חשבתם שפרץ הרגשות היה דבר חד פעמי נראה שלא, כי גם הבוקר (חמישי), גולן פתח את ליבו בפוסט ארוך על מאורעות השבוע שחלף. רבים מחבריו ומכריו "נהדמו" לגלות כי הזמר הפסיק לעקוב אחריהם בעולם הוירטואלי ועשה להם "unfollow" באינסטגרם זאת למרות שהוא הסביר את הסיבות לצעד והרצון לעקוב רק אחרי בני משפחתי, ואחרי שחטף לא מעט תגובות רעות ואפילו הסרת עוקב אפילו מצד חברתו הטובה אופירה אסייג, גולן מחליט (שוב) לפתוח את הלב בפוסט ארוך."סבתא שלי שחלקה איתי את אותו החמצן, הלכה אל עולמה, ואני, אני רק מתגעגע אל מיתרי הקול שלה שעטפו אותי באהבה, אל הסיפורים התמימים, אל אלבום התמונות בשחור-לבן ואל כמה שפעם, פעם אנשים הקשיבו דרך האוזניים, אהבו דרך כפות הידיים והעור, עור שהיה נוגע אחד בשני כי ככה היו מרגישים, בזמן שהיום, היום הם/אנחנו מקשיבים דרך אגודלים וכפתורים שיודעים רק רגש וירטואלי, כי שיח או תגובה זה כבר לא משהו ש-"גר" לנו על השפתיים, אלא על האצבעות.

-

שלשום, הסרתי "עוקב", סה"כ "עוקב", והדבר גרר אחריו תגובות כואבות ושורפות, כאילו חלילה הפסקתי לאהוב ולזכור, לזכור מי אני ומאין באתי, ואני נשבע לכם שעברתי חתיכת דרך בשביל זה, וזה בסדר, אני מודה לבורא על כל המכשולים שלי, שהרי בזכותם ידעתי מי כאן ברגעים שגם הצל שלך מאכזב אותך, וזה בסדר גמור.

יש אנשים שהם קלים על המקלדת, וככה זה עובד היום, לצערי הגדול, כי פעם, פעם אמרנו אחד לשני

"אני אוהב אותך" דרך התחתית של הגרון, ישבנו לשיחות ו-"הזענו" רגשות דרך העיניים, עיניים שנהרסו מקנאה ורצון לדעת על ההוא יותר מעל עצמם.

היום, הטכנולוגיה תפסה מקום חזק, כל-כך חזק שהיא כבר כמעט ונותנת בעיטה למושג "אהבת חינם", אהבה כל-כך טהורה שלא עולה דבר, והמחיר שלה? הוא כמו לקבל בברכה את השבת - מדהים!

-

אתמול, אתמול קיבלתי "חיבוקים" מאנשים, אנשים שכן הורדתי להם עוקב, אנשים שהשורה הזאת היא כמו פסקול של פעימות הלב שלהם - טהורות.

-

אני יכול להמשיך ולכתוב עד מחר, אבל הצג, הצג הוא עדיין יהיה ריק מרגש ואהבה, כי חסר לנו התבלין הזה שנקרא "אהבת-חינם", לצערי.

-

אני תמיד אשתף אתכם על אשר יושב לי על הלב, כי אחרי הכול, אני עדיין בשר ודם, וגם לי, גם לי יש רגשות, וכן - גם אצלי הדם הוא בצבע אדום.

אני מודה לכם על האהבה שלכם, והלוואי והייתי יכול לתת לכל אחד ואחת מכם חיבוק, אבל בשביל זה אצטרך עוד שניים או שלושה גלגולים.

הורדתי אמנם "עוקב", אבל לעולם לא אפסיק "לעקוב" אחריכם באמת, אתם הכוח שלי.

מתפלל שנדע לאהוב, כולנו. ותודה לאדם כחלון שאיתו היה הרבה יותר קל להעביר את התחושות לדף"