ליהיא גרינר לא נחה לרגע, אפילו לא בחודשי הריון מתקדמים ואחרי שהתעסקה לא מעט בדרמה סביב הסרטונים הזועמים שהעלתה באינסטגרם בעקבות דו"ח שקיבלה משוטר. עכשיו היא מתפנה כדי להתעסק בדברים לא פשוט חשובים כמו תכנון מסיבת יום ההולדת של אחד החברים הטובים שלה.

גרינר, החליטה לקחת לידיים את ארגון המסיבה של כוכב הרשת ומשתתף "גולסטאר" לאון שניידרובסקי שחגג אמש את יום הולדתו ה-33. כפי שאתם מכירים כבר את גרינר, שאין דבר שיכול לעמוד בדרכה, היא אפילו הצליחה לגרום למסעדת "קנסאי" שסגורה בשבת להיפתח במיוחד לעבוד החגיגות. רק להזכירכם שבעוד למסיבת הזכייה של השורד ג'ובאני רוסו הקולגה מהאי, בחרו גרינר והשורדת נעמה קסרי לא להגיע בתירוצים כאלה ואחרים של עייפות הריון ותשישות של אחרי לידה, למסיבה של שניידרובסקי השתיים התייצבו מלאות באנרגיה וזה מה שנקרא, סדרי עדיפויות בחיים.


מארגנת החגיגות. ליהיא גירנר ולאון שניידרובסקי (צילומים: אביב חופי)מארגנת החגיגות. ליהיא גירנר ולאון שניידרובסקי (צילומים: אביב חופי)

בזכות החברות עם גרינר וקסרי שהתייצבה בשמלה סופר מנצנצת, זכה שניידרובסקי גם לפרגון של חברים "שורדים" חדשים ביניהם ג'וזי זירה ושקד קוממי, טניסאי העבר אנדי רם שהשתתף עם שניידרובסקי ב"גולסטאר מקסיקו", הסטייליסט ושותפו יואב מאיר ואחרים.


בלוק נוצץ וספורטיבי. נעמה קסריבלוק נוצץ וספורטיבי. נעמה קסרי

אורח. אנדי רםאורח. אנדי רם

מתלהב מהפלא. שקד קוממי וליהיאמתלהב מהפלא. שקד קוממי וליהיא

חברים טובים. קסרי ושניידרובסקיחברים טובים. קסרי ושניידרובסקי