6079092833001

גופי התקשורת חיכו והתכוננו לקבל לראשונה את פניהם של הזוג המלכותי החדש של הביצה, דניאל גרינברג ואייל גולן שחזרו בתחילת השבוע מחופשה רומנטית בקפריסין, במהלכה כרע גולן ברך והציע לאהובתו להיות אשתו. הפלאשים היו מוכנים, אייל יצא מהרכב אבל רק גרינברג לא נכחה.

אתמול, בני משפחתו של המגיש והשדרן ירון אילן ארגנו לו מסיבת הפתעה לכבוד יום הולדתו ה-50 וכל החברים הטובים הוזמנו לצעוק "הפתעה", כשבין רשימת מאשרי ההגעה היו גם הזוג המלכותי של עולם הזמר המזרחי, אייל גולן ודניאל גרינברג. למרות שצלמים רבים הגיעו לקבל לראשונה את פניהם של הזוג המאורס בהופעה פומבית ראשונה, אייל הגיע לבדו. לרגע חשבנו שאולי מדובר בהתחמקות של גרינברג מאירוע המוני עם כל החברים של בן זוגה, שעל פי הדיווחים השונים "לא כל כך מחבבים אותה", אך מסתבר שבסך הכל השניים עשו תרגיל הסחה.


חיכינו לדניאל. אייל גולן (צילומים: אביב חופי)חיכינו לדניאל. אייל גולן (צילומים: אביב חופי)

מתמודד עם ההמולה לבדומתמודד עם ההמולה לבדו

אחרי שכל הצלמים נעלמו מהמקום, גרינברג הפציעה והצטרפה לאירוע המרגש של חברו של גולן. עד שהיא הגיעה, שמחנו לראות כי הזמר המסלסל ומנהלו בני פרץ יישרו את ההדורים והביעו חיבה, ואפילו נתנו חיבוק ונשיקה אל מול עדשות המצלמה. עוד נכחו כל השמות הגדולים של עולם הזמר הים תיכוני, בן החסות של גולן, איתי לוי, ליאור נרקיס בלי אשתו ספיר, התאומות זהבה ואתי בן,רון שובל, דורון מירן,לואי עלי, כוכבת "האח הגדול" עדי ליאון, רינת גבאי ובעלה דורון מור ועוד רבים ואחרים.


בסוף הגיעה. דניאל גרינברג ואייל גולן (צילום: ארן חן צלמים)בסוף הגיעה. דניאל גרינברג ואייל גולן (צילום: ארן חן צלמים)

לואי עלי מחמם את האווירה. (צילום: ארן חן צלמים)לואי עלי מחמם את האווירה. (צילום: ארן חן צלמים)

סופרייז! ירון אילן עם אשתו והבתסופרייז! ירון אילן עם אשתו והבת

שמחים לראות שעשיתם "שולם". גולן ובני פרץשמחים לראות שעשיתם "שולם". גולן ובני פרץ

גם השלימו לתמיד. זהבה ואתי בןגם השלימו לתמיד. זהבה ואתי בן

איפה ספיר? ליאור נרקיסאיפה ספיר? ליאור נרקיס

היורש. איתי לויהיורש. איתי לוי