6082468795001

 איזה יום מרגש עבר על הזמרת הגדולה מאיה בוסקילה! את בוקר אתמול היא פתחה בין כותלי בית הספר, ביומו הראשון של בנה לני בן ה-6 בכיתה א' כשמיד לאחר מכן היא נסעה לסוויטה מלכותית במלון והחלה להתארגן לאירוע השני החשוב של היום- החתונה שלה עם עוזי אזולאי, בן זוגה בשנה האחרונה.

השניים, עברו חודשים לא קלים בתקופה האחרונה, הם נפרדו לתקופה קצרה לאחר הצעת הנישואים הפומבית, אז כרע אזולאי ברך בסיום הופעה של בוסקילה והציע לה להיות לו לאישה, אך לאחר מספר שבועות השניים חזרו אחד לזרועות השניה ובמהרה דווח כי השניים מצפים לבייבי ראשון וכי נקבע תאריך לחתונה. בשבוע שעבר, לאחר מסיבת הרווקות חשפה בוסקילה בחשבון האינסטגרם שלה כי בעקבות בעיה רפואית של העובר היא נאלצה בצער רב לעבור הפלה. למרות הכאב החיים ממשיכים ואתמול, התרחש היום המאושר של השניים והם נישאו תחת חופה באולם האירועים וואלי בכפר סבא.


מדהימים. מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי (צילום: תמיר ברגיג)מדהימים. מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי (צילום: תמיר ברגיג)

עם לני הכוכב. (צילום: תומר ברגיג)עם לני הכוכב. (צילום: תומר ברגיג)

אל החתונה המושקעת, בהפקתה של אירית רחמים הגיעו לא מעט חברים מהתעשייה וכמובן בני משפחה, בן הדוד שמעון בוסקילה הכניס את הזוג המאושר לחופה אך מי שגנב את ההצגה הוא איך לא- לני הקטן בנה הבכור של בוסקילה מנישואיה הראשונים. במהלך האירוע ביצעה בוסקילה שיר חדש "אני רואה אותך" בהשמעת בכורה. הגיעו לברך ולשמוח בשמחתם: דניאל גרינברג ואייל גולן, אילנית לוי ואלירז שדה, מירב פלדמן,מיכל הקטנה ההריונית עם בעלה ניר ויצמן, ניקי גולדשטיין, סנדרה רינגלר, מושיק גלאמין, קובי מרימי,ינאי פרישר גוטמן, גלית גוטמן.

(צילום: תמיר ברגיג)(צילום: תמיר ברגיג)

(צילום: תמיר ברגיג)(צילום: תמיר ברגיג)

הופעת בכורה. אייל ודניאל (צילומים: מתן צור)הופעת בכורה. אייל ודניאל (צילומים: מתן צור)

הנשואים הטריים. אילנית לוי ואלירז שדההנשואים הטריים. אילנית לוי ואלירז שדה

יד ביד. סנדרה ומושיקיד ביד. סנדרה ומושיק

הריון חמישי. מיכל הקטנההריון חמישי. מיכל הקטנה

בא להרים. קובי מרימיבא להרים. קובי מרימי

הכל נשאר במשפחה. שמעון בוסקילההכל נשאר במשפחה. שמעון בוסקילה