כפי שכבר סיפרנו לכם אתמול, אחרי קיץ ארוך של חתונות, עונת בני ובנות המצווה החלה ואמש חגג סוכן האומנים הנודע רוברטו בן שושן אירוע בר מצווה לבנו הבכור סתיו, באירוע ענק עמוס בכוכבים באולמי "58" בפתח תקווה. האירוע נערך יום אחרי חתונת הענק של מאיה בוסקילה שהייתה אחת התגליות הראשונות של בן שושן, אך מאז עברו הרבה מים בנהר והשניים פנו כל אחד לדרכם. אין ספק שחתן הבר מצווה זכה למסיבה שכל נער חולם עליה וכל השמות החמים של עולם הנוער הגיעו לפרגן ולשמוח בשמחתו. לצד כל הכוכבים שהגיעו, בלטה אחת מכולן, מירי בוהדנה שלא מרבה להגיע לאירועים מתוקשרים, ובטח שלא עם הארוס שלה בבו קובו, אך הפעם היא חרגה ממנהגה.


ככה התחיל הערב. מירי בוהדנה ובבו קובו (צילומים: מתן צור)ככה התחיל הערב. מירי בוהדנה ובבו קובו (צילומים: מתן צור)

בוהדנה, הגיעה בשמלה אדומה בוהקת ותלתלי זהב נוצצים וגנבה לכולם את ההצגה, אלא שהפריזורה הפראית והמחמיאה לא הייתה למורת רוחה ורגע לפני שנכנסה למקום וצעדה על השטיח האדום, אולי מהלחות ואולי בעקבות החום התחרטה וקלעה את שיערה לתסרוקת אסופה ומוקפדת. עוד בלטו חברי המשולש הרומנטי של האקסים המיתולוגים נועה קירל המיוצגת של רוברטו שהגיעה עם בן זוגה כוכב הנוער יונתן מרגי, שם פגשה את האקס המיתולוגי ברק שמיר.

כמו כן נראו אגם רודברג נטולת הבעל הטרי דור קובינר, איתי לוי מלווה במאבטחים, משה פרץ ואשתו ירדן, אורטל עמר, ליהיא גרינר, שי מיקה, ריף נאמן, אגם בוחבוט, בן זיני, עדן מאירי, ואחרים. שיהיה במזל


החיפוש אחר הגומייה?החיפוש אחר הגומייה?

פריזורה חדשה בצ'יקפריזורה חדשה בצ'יק

שיהיה בהמון מזל. משפחת בן שושןשיהיה בהמון מזל. משפחת בן שושן

חלום של כל ילד. נועה קירלחלום של כל ילד. נועה קירל

לשם מה המאבטחים? איתי לוילשם מה המאבטחים? איתי לוי

רואה את הסוף. ליהיא גרינררואה את הסוף. ליהיא גרינר

משה פרץ וירדן גוזלןמשה פרץ וירדן גוזלן

כמו בריו? אגם בוחבוטכמו בריו? אגם בוחבוט

חוגגת יום הולדת. אורטל עמרחוגגת יום הולדת. אורטל עמר