אביבה תבורי נמצאת בתקופה של הרבה בשורות טובות ושינויים חדשים בחייה (טפו חמסה). השינוי החל לפני כשנה שנכנסה לבית "האח הגדול", רגע לאחר שנפרדה מבן זוגה בשנים האחרונות ערן ברנע עימו השתתפה גם כזכור ברילאיטי "זוג מנצח vip". בשנה האחרונה היא גם הפכה לראשונה לסבתא טרייה לשני נכדים, הראשון תו פרינס מבנה בן אל והנכדה השנייה, מיה, מבתה בת אל שהפכה לאמא לראשונה בחודש שעבר. עכשיו, למרות שהיא סבתא במשרה מלאה אל רשימת השינויים בחייה האישיים נכנסת גם זוגיות טרייה לאיש עסקים מיליונר.אביבה תבורי (צילום: אביב חופי)אביבה תבורי (צילום: אביב חופי)


כבר מזה מספר שבועות שתבורי חובקת זוגיות עם עופר ג'רסי תושב רמת השרון ומייסד ומנכ"ל נובה מדיקל, חברת אסתטיקה רפואית שעשתה לפני כשנה אקזיט בשווי 70 מיליון שקלים. ג'רסי אומנם עדיין נשוי על פי הרבנות אבל הוא פרוד טרי שעזב לאחרונה את ביתו המשותף עם אשתו וכעת כאמור פתח בזוגיות נוספת עם תבורי.

רונן צרפתי המייצג את תבורי מסר: "אני לא מגיב לחייהם האישיים של המיוצגים שלי"לא רק סבתא במשרה מלאה. אביבה תבורי (צילום: אמיר מאירי)לא רק סבתא במשרה מלאה. אביבה תבורי (צילום: אמיר מאירי)