דרמה בחייו של כוכב בקסטריט בויז ניק קרטר שהוציא בימים האחרונים צו הרחקה נגד אחיו, אהרון לאחר שטען כי הוא מתכנן לפגוע באשתו ההריונית לורן קייט ובנם שטרם נולד. הצעד הקיצוני של ניק נעשה זמן קצר אחרי סדרת התנהגויות מוזרה של אחיו הקטן, לאחר שזה הצהיר על כוונתיו המטורפות לפגוע באנשים שהוא אוהב. על פי אתר TMZ, בית המשפט בלאס וגאס הורה על אהרון לשמור מרחק של לפחות 30 מטר מניק ובני משפחתו.

הבוקר (רביעי) החליט קרטר ג'וניור לשבוע שתיקה ולפרסם תגובה בחשבון הטוויטר שלו וכתב: "אז אח שלי החליט להוציא נגדי צו הרחקה ובדיוק זומנתי לתחנת משטרה. לא ראיתי את ניק ארבע שנים ואני גם לא מתכוון לראות אותו בעתיד. ניק קרטר אנחנו סיימנו לכל החיים".


בימים יפים יותר. ניק ואהרון קרטר (צילום: Frazer Harrison, getty images(בימים יפים יותר. ניק ואהרון קרטר (צילום: Frazer Harrison, getty images(

נראה שהדאגות בתקופה האחרונה של משפחתו של קרטר בנוגע למצבו הנפשי של אהרון אכן נכונות והוא אכן יזדקק לטיפול רפואי שיעזור לו להתמודד על הבעיות שלו". רק לפני כמה שבועות אמר ניק "אנחנו מאוד אוהבים את אחינו ומקווים שמצבו ישתפר, אחותי ואני מקווים כי הוא יקבל את הטיפול הראוי ביותר לפני שיגרום נזק לעצמו או למישהו אחר".