"שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה", כך הגדירה לבנה (זוהרים) גוגמן את מפגש הפסגה בין אביה ראובן הסובל מניוון שרירים ומרותק כ-20 שנה למיטתו לבין בנה התינוק שנולד השבוע. עם לידתו של התינוק, שברית המילה שלו תיערך ביום שני הקרוב ושם יינתן לו שמו, הבטיחה גוגמן כי הדבר הראשון שתעשה עם צאתה מבית החולים יהיה לפקוד את מיטתו של אביה. בתמונה בלעדית שהגיעה לידנו נראית פגישת הפסגה המשולשת בין שלושת דורות המשפחה.

כזכור, ביום שני הביאה לעולם יוצאת העונה החמישית של "האח הגדול" בן ראשון לאחר חמש וחצי שנים ארוכות של טיפולי פוריות. הלידה התרחשה בבית החולים "איכילוב" בתל אביב, ולאחר שהתאוששה מסרה האם הטרייה והמאושרת כי היא "אסירת תודה לבורא עולם כי שום דבר אינו מובן מאליו בחיים האלה".

עוד מסרה, כי "רק לפני שבוע שחררנו את אבא שלי מבית חולים אחרי שהוא עבר ימים לא קלים בכלל. אני מחכה כבר להניח את הילד על אבא שלי, זה חלום שאני חולמת המון שנים, חלום שאני והוא נלחמים עליו ביחד. הוא היה פה בשבילי ואני בשבילו. הוא לא ויתר, וגם אני לא. בסוף בורא עולם נתן. אני מחכה להשתחרר מבית החולים ולרוץ אליו. שיהיה לי, לך ולכל עם ישראל היקר שנה טובה ומתוקה ותמיד רק בשמחות, אמן"זוהרים, אשת עסקים בתחום הצעצועים והאביזרים לאירועים ומסיבות, הייתה המתמודדת שהביאה הכי הרבה רגש למסך בתוכנית הריאליטי של "קשת 12", כששיתפה את הצופים במאבק לחיים של אביה ראובן, שנלחם באומץ במחלתו.