נציגתנו בהוליווד, השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס, התחככה בסוף השבוע האחרון באבק הכוכבים של הוליווד והשתתפה באירוע לציון עשור של משחקי הפולו בפארק ההיסטורי לאומי וויל רוג'רס שבמדינת קליפורניה ולא תאמינו את מי היא פגשה שם. אטיאס שכבר הספיקה לפגוש לא מעט סלבריטאים בסדר גודל עולמי הפעם חרגה ממנהגה ושיתפה בחשבון האינסטגרם שלה כי היא זכתה לעמוד ממש בצמוד לשחקנית עם החיוך הכי יפה בעיר המלאכים, ג'וליה רוברטס ולנשום את האוויר שלה!אין ספק שרוברטס בת ה-51 היא אחת מהכוכבות האייקונית של הוליווד ואולי אפילו מבלי לשים לב הפתיעה את כולם בלוק המזכיר את השמלה האייקונית שלה מהסרט "אישה יפה" שיצא אי שם בתחילת שנות ה-90. באחת הסצנות הזכורות מתוך הסרט, לוקח ריצ'רד גיר, בתפקיד אדוארד לואיס, את רוברטס בתפקיד ויויאן וורד, למשחק פולו כשהיא לבושה בשמלה מעוטרת נקודות לבנות.


(תמיד אישה יפה צילום: Frazer Harrison, getty images, צילום מסך)(תמיד אישה יפה צילום: Frazer Harrison, getty images, צילום מסך)

מלבד המפגש המרגש שנרשם בין אטיאס לרוברטס והמחווה המרגשת שהאחרונה עשתה לסרט האייקוני, נכחו באירוע כוכבים נוספים מהביצה ההוליוודית. בין הנוכחים: השחקנית מנדי מור, קריסטן דאנסט ועוד.


מורן אטיאס (צילום:  Frazer Harrison, getty images)מורן אטיאס (צילום: Frazer Harrison, getty images)


הלוק המלא, כמה סטייל (צילום:Frazer Harrison / Getty images)הלוק המלא, כמה סטייל (צילום:Frazer Harrison / Getty images)
מנדי מור (צילום: JEAN-BAPTISTE LACROIX, גטי)מנדי מור (צילום: JEAN-BAPTISTE LACROIX, גטי)