קשה לפספס את הגוף החטוב של סטפן לגר והגיע הזמן שהוא יציג אותו בקמפיין חדש. לזמר הצטרפו כוכבת הראליטי, הודיה כהן שממשיכה בקריירת דוגמנות מכובדת וכוכבת הרשת ליאל אלי. השלושה שנצפו לאחרונה מבלים יחד דיי הרבה, אם לשפוט לפי הסטוריז, התייצבו לצילומי קמפיין למכון הכושר החדש של המאמן קובי אנשל.


הודיה כהן (צילום: אלעד ניסים)הודיה כהן (צילום: אלעד ניסים)

אנשל הפך בשנים האחרונות למאמן של הרבה מסלבריטאי ארצנו, עם שמות כמו יעל שלביה, נועה קירל, דניאל גרינברג שמכינה את גופה בצורה אינטנסיבית לקראת החתונה, ברק שמיר, רועי סנדלר, וכמובן לגר, אלי וכהן. השלישייה שמתאמנת הרבה יחד, קיבלו הצעה מפתה מהמאמן שגורם להם להזיע ונענו בחיוב להוביל את קמפיין הפרסום של חדר הכושר.לגר חזק מתמיד (צילום: אלעד ניסים)לגר חזק מתמיד (צילום: אלעד ניסים)


לגר בן ה-21 משתדל לשמור את חייו האישיים הרחק מאור הזרקורים ולמי שלא יודע, יכול להיות שתתאכזבו לשמוע שיש לו חברה כבר מעל לשנה והיא רקדנית בשם איב בראונשטיין. אחרי הקמפיין הראשון לחברת הטלוויזיה שהביא לפריצתו עם הלהיט "קומסי קומסה" שכבש את המצעדים, לגר לגמרי בכיון הנכון עם אינספור להיטים ועכשיו קמפיין נוסף לרזומה המתעשר. שיהיה בהצלחה.ליאל אלי והודיה כהן מתאמנות (צילום: אלעד ניסים)ליאל אלי והודיה כהן מתאמנות (צילום: אלעד ניסים)
סטפן לגר מציג קוביות (צילום:אלעד ניסים)סטפן לגר מציג קוביות (צילום:אלעד ניסים)
דניאל גרינברג (צילום: אלעד ניסים)דניאל גרינברג (צילום: אלעד ניסים)