מצד אחד, זוג נשוי, מסורתי דביק ומאוהב שכיכבו לכם על המסך בחודשים האחרונים בריאליטי "המירוץ למיליון" ואף הגיעו לגמר הגדול ומהצד השני הזמר הכי מקפיץ בתקופה האחרונה וארוסתו הטרייה. תודו שהקשר קצת מפתיע אבל קארין ואריאל קליינברג חברו לסטטיק ושרית פולק לדאבל דייט ממושך כך שהארבעה ירדו יחד לאילת לחופשה רומנטית פלוס הופעה.

בעיצומו של החג, החבורה נסעה לאילת והתארחה יחד בסוויטה המלכותית של אחד מבתי המלון והעבירו את הימים האחרונים בעיר הדרומית בכיף ובהנאה. שיא הטיול היה כשסטטיק הופיע עם בן אל על הבמה והחברים החדשים צפו בו יחד מהקהל.


חבורה נפלאה. סטטיק, אריאל קליינברג והבנות שרית פולק וקארין קליינברג (צילום: אינסטגרם)חבורה נפלאה. סטטיק, אריאל קליינברג והבנות שרית פולק וקארין קליינברג (צילום: אינסטגרם)

זו לא הפעם הראשונה שאפשר לראות את הקשר בין צמד הזוגות, מאחר ורק לפני שבועיים קליינברג חגגה יום הולדת כשמי שהייתה אמונה על הקינוחים היא לא אחרת משרית פולק בת הזוג של סטטיק וקונדיטורית במקצועה. כנראה שהעבודה הפגישה בין השתיים אך נוצר קליק והן נהיו חברות ומאז השאר היסטוריה.בקרוב חתונה. סטטיק ושריתבקרוב חתונה. סטטיק ושרית