השחקן צחי הלוי והמגישה לוסי אהריש שחגגו בשבוע שעבר יום נישואים ראשון בנופש משותף בתאילנד, הגיעו ביום שישי האחרון לפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה, שם נערכה הפרמיירה לדרמת המתח החדשה "ביום שהאדמה רעדה", בכיכובו של הלוי.

הסדרה מבית היוצר של עומרי גבעון שהוא גם יוצר הסדרה המצליחה "בשבילה גיבורים עפים", תעלה מחר (רביעי) בקשת 12 והשחקנים שחתמו על הסכמי סודיות, שומרים באדיקות את הפרטים על עלילת הסדרה, שמתחילה ברעידת אדמה בצפון הארץ וחושפת תעלומה ללא הסבר הגיוני.


צחי הלוי ולוסי אהריש (צילום: עודד קרני)צחי הלוי ולוסי אהריש (צילום: עודד קרני)

מלבד הלוי ואהריש, הגיעו גם יתר שחקני הסדרה, ביניהם: שלום מיכאלשווילי ובת זוגו ענבל שלוי שהציגו זוגיות אוהבת, נדב נייטס שהשתתף בדרמה הקודמת של גבעון "בשבילה גיבורים עפים", השחקנית העולה ליאנה עיון, דניאל גל, ריימונד אמסלם ועוד.

בחודש שעבר אהריש חגגה את יום הולדתה ה-38 במסיבת הפתעה שהלוי אירגן לה ולפי התגובה המרוגשת שלה, היא לא חשדה בדבר. חגיגות יום ההולדת לא הספיקו לזוג המאושר והם החליטו להתפנק בחופשה רומנטית בתאילנד לכבוד יום נישואיהם הראשון. כנראה שתאילנד הוא היעד המועדף עליהם, כיוון שגם בירח הדבש שלהם השניים בחרו לבלות שם. שיהיה רק בשמחות.


שלום מיכאלשווילי וענבל שלוי (צילום: עודד קרני)שלום מיכאלשווילי וענבל שלוי (צילום: עודד קרני)

שלום מיכאלשווילי, נדב הייטס וצחי הלוישלום מיכאלשווילי, נדב הייטס וצחי הלוי
ליאנה עיון (צילום: עודד קרני)ליאנה עיון (צילום: עודד קרני)