צוקית אשכולי, יוצאת העונה השניה של תכנית הראליטי "חתונה ממבט ראשון" לא יצאה משם עם אהבה והיא עדיין פנויה להצעות, אולי בגלל זה היא בחרה ללכת להצגה בנושא. אמש (ראשון) התקיימה בתיאטרון גשר הפרמיירה החגיגית להצגה "רווקים ורווקות"' שעוסקת בשאלה "להתחתן או לא להתחתן" וכל הכוכבים הפנויים להובלה הגיעו להתרשם ואולי אפילו למצוא שם את אהבת חייהם.


צוקית אשכולי והפסיכולוגית יעל דורון (צילום: אסף לב)צוקית אשכולי והפסיכולוגית יעל דורון (צילום: אסף לב)

אשכולי שהשידוך שלה לדודו כהן לא ממש צלח, המשיכה מאז סוף צילומי התוכנית בחיפוש אחר גבר חלומותיה ובסוף השבוע האחרון חשפה כוכבת הראליטי בתכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' בערוץ קשת 12, כי היא עברה שבועות לא קלים לאחר שחשבה שמצאה את אהבת חייה וגילתה כי 'הוא' זה בעצם 'היא' ושיש כאן מתחזה. אשכולי סיפרה שפנתה אליה בחורה שראתה אותה בתכנית ושהיא רוצה לשדך לה חבר ומשם הסיפור רק הלך והסתבך.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


צוקית אשכולי (צילום: אסף לב)צוקית אשכולי (צילום: אסף לב)

לא ברור מה המתחזה ניסה או ניסתה להשיג מאשכולי, אך לאחר חודשיים של התכתבויות והיקשרות רגשית לאדם שהיא לא פגשה, המשפחה והחברים של אשכולי הבינו כי מדובר בהתחזות והיא חתכה את הקשר. אשכולי הגישה תלונה במשטרה והתיק נסגר מחוסר ראיות. זו לא הפעם הראשונה שכוכבי ארצנו מסתבכים עם מתחזים בניסיון למצוא אהבה. מלבד סיפורם של אילנה אביטל, שרון גל ואריק סיני, גם אביבית בר זוהר נפלה קורבן להתחזות דומה כשבזמנו העבירה שבועות בהם שמרה לבחור אמונים. בר זוהר שכרה חוקר פרטי שגילה כי הבחור הוא בעצם בחורה בשם רותם. אולי יש קשר בין השניים? 

מלבד אשכולי, הגיעו לפרגן וללמוד קצת על חיי הרווקות: שרונה מרלין חברתה לתכנית ויעל דורון הפסיכולוגית שליוותה אותן, אושרי כהן, מיכאל מושונוב, לירון זייד, לירון לבו, רפי גינת ואחרים.


אושרי כהן עדיין רווק (צילום: אסף לב)אושרי כהן עדיין רווק (צילום: אסף לב)

מיכאל מושונוב (צילום: אסף לב)מיכאל מושונוב (צילום: אסף לב)

ורד פלדמן (צילום: אסף לב)ורד פלדמן (צילום: אסף לב)

חנוך רוזן (צילום: אסף לב)חנוך רוזן (צילום: אסף לב)