היוטיוברית אשלי וקסמן בקשי שנמצאת בהריונה הרביעי והמתקדם שיתפה היום (חמישי) את עוקביה באינסטגרם כי התאשפזה בבית החולים ליס ליולדות, לאחר שהרגישה צירים ובבדיקות שגילו לה עם הגעתה, מצאו וירוס שמסכן את חייו של העובר. אשלי מאושפזת כבר מספר ימים ונמצאת בבידוד במשך יומיים.


עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בקשי העלתה תמונה שלה בבית החולים וכתבה: "לא, עוד לא ילדתי. אז למה אני בבית החולים כבר כמה ימים? ביום שלישי היו לי צירים כל היום. בצהריים כבר אמרתי לעידן לבוא הביתה כי הרגשתי שתוך זמן קצר נצטרך ללכת לבית החולים. בשעה 16:00 במקום להתחזק דווקא הצירים נרגעו אז נכנסתי למיטה לנוח בינתיים. התחלתי להרגיש לא טוב ועלה לי החום"."אחרי שהילדים הלכו לישון, ניגשנו למיון. הייתי עם פתיחה קטנה וצירים אבל בגלל החום גוף חששו שיש לי זיהום והעלו אותי לחדר לידה שאם הבדיקות לזיהום יהיו חיוביות, אהיה מוכנה לזירוז מהיר כדי להוציא מהר את הבייבי. כשהתוצאות לזיהום הגיעו שליליות שמחנו וכבר סיכמנו אנחנו וכל הצוות שיאללה אני כבר בשבוע 39 וכל התנאים טובים לזירוז גם ככה אז כנראה נזרז גם ככה. הייתי בטוחה שתוך כמה שעות אהיה אחרי".

אושיית היוטיוב סיפרה שפרופסור מחלקת היולדות החליט לבצע בדיקה של וירוס מסוים שקיומו עלול להיות מסוכן בעת הלידה של העובר." ואז, בארבע בבוקר נכנס הרופא להגיד לי שגם להפתעתו התשובה הגיע חיובית ואסור לזרז אותי! העבירו אותי בינתיים לאשפוז בבידוד ושומרים עלינו טוב טוב", הוסיפה בקשי."רק עכשיו אני מבינה כמה היינו קרובים למקרה מסוכן מאד וכמה זה חשוב שיש רופא מקצועי עם ניסיון שדואג לך. אז אני שוכבת כאן בבידוד כבר יומיים אבל אסירת תודה על כל רגע". כזכור, בלידתה השלישית של בנה עמנואל, התגלה לו בעיה בלב והוא נכנס לניתוח חירום עם לידתו. נאחל לה בריאות שלמה ולידה מוצלחת!