כוכבת האח הגדול והדוגמנית למידות גדולות, לירז אסייג,השילה בחודשים האחרונים שבעה קילוגרמים ממשקלה, ולא בגלל שהיא פצחה בדיאטה אלא כי משטר האימונים הקדחתני אליו נכנסה מתחיל להביא תוצאות בשטח. בסוף השבוע האחרון חגגה הדוגמנית את יום הולדתה ה- 36 במועדון 'הפיינשמייקר' בתל אביב כשהיא משיקה את גזרתה החדשה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

חגאי ואסייג (צילום: אור גפן)חגאי ואסייג (צילום: אור גפן)

מי שהפיק לה את האירוע היה שון בלאיש והחברים הטובים בתעשייה הגיעו לאחל לה מזל טוב, ביניהם בלט כוכב האח הגדול סמואל חגאי, האקס הפוטנציאלי מבית האח הגדול, שאיבד לאחרונה את אימו. חגאי ואסייג כזכור ניהלו קשר מקורב מול מצלמות העדשה, אסייג התאהבה בחגאי בבית האח הגדול והוא התלבט עד הרגע האחרון בו הודח ויצא מהבית, והרומן שעשוי היה להירקם, נקטע לנגד עיננו.


סמואל חגאי ולירז אסייג (צילום: אור גפן)סמואל חגאי ולירז אסייג (צילום: אור גפן)

אמש (שבת) נראה כי השניים מנהלים קשר אינטימי מקורב, כי הם התנשקו על הפה בכל הזדמנות במהלך הערב, וגם מול עדשת הפפראצי. לא ברור אם מדובר בקאמבק אבל נראה כי האהבה עדיין עומדת בעינה.

עוד הגיעו האבא הטרי והשף יהודה עמר, רומי נסט, מלכת היופי סלע שרלין ובן זוגה מירון אלפר, עמרי רגב מנינג'ה ישראל, אלעד זוהר שהציג מהפך והשיק לוק רזה פחות כמה קילוגמרים מיותרים, ואחרים. 

לירז אסייג , אפשר לברך פעמיים , על היום הולדת ועל הקאמבק?

"תודה, אבל אנחנו רק חברים טובים, סמואל ואני בצורה מסויימת יכולנו להיות זוג תמיד אמרנו שהחיבור בינינו הוא נדיר, אנחנו מבינים אחד את השנייה".


מלכת היופי סלע שרלין (צילום: אור גפן)מלכת היופי סלע שרלין (צילום: אור גפן)

אלעד זוהר (צילום: אור גפן)אלעד זוהר (צילום: אור גפן)

שון בלאיש ולירז אסייג (צילום: אור גפן)שון בלאיש ולירז אסייג (צילום: אור גפן)