לפני מספר שבועות דיווחנו לכם לראשונה כי שירן סנדל ואסף גורן החליטו לפרק את החבילה, בעיקר בגלל פער הגילאים בין השניים. רק שלהבדיל מזוגות רבים אחרים, הצליחו השניים להוכיח בגרות וסיימו את הקשר ביחסי חברות קרובה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


אסף גורן ושירן סנדל מדסקסים (צילום: אור גפן)אסף גורן ושירן סנדל מדסקסים (צילום: אור גפן)

אמש (שלישי) התייצבה סנדל באירוע השקה של העונה השנייה לסדרה "התחנה" המשודרת ב'הוט קידז', שם פגשה את האקס וזוכה האח הגדול אסף גורן והשניים נראו ידידותיים ומחויכים. אלא שזה לא המפגש היחיד עבור סנדל כי לאירוע התייצב גם דין מירושניקוב האקס הקודם של סנדל.


דין מירושניקוב ושירן סנדל. נראה שגם הם סיימו בטוב (צילום: אור גפן)דין מירושניקוב ושירן סנדל. נראה שגם הם סיימו בטוב (צילום: אור גפן)

חברים טובים? זה כבר מוזר (צילום: אור גפן)חברים טובים? זה כבר מוזר (צילום: אור גפן)

למרבית ההפתעה המפגש נגמר בשלום ובלי סצנות מיותרות וצלם הפפראצי אפילו לכד בעדשתו תמונה זוגית מכוננת של צמד האקסים גורן ומירושניקוב. עוד בלטה, אופירה אסייג שהגיעה עם בתה אמלי מנקין המשתתפת בסדרה. למרות שנאלצה לפספס שלשום את השידור ברדיו בהגעתו של מסי לארץ כי איבדה את קולה, אסייג לא וויתרה על הרגע המשמח עבור בתה. מסתבר שהיא לא רק אשת טלוויזיה מובילה אלא גם אם מסורה.


אופירה אסייג הגיעה בשביל הבת למרות החולי (צילום: אור גפן)אופירה אסייג הגיעה בשביל הבת למרות החולי (צילום: אור גפן)

עוד נראו: כוכבי הסדרה בן זיני שהגיע בליווי זוגתו טיילור מלכוב, קווין רובין, שירה לוי שהשיקה אמש גם סינגל בכורה, שיר זוארץ, לירון רביבו ואחרים. בלטו בהעדרם כוכבי הסדרה גפן ברקאי, בל אגם ודפנה דקל.

בן זיני וטיילור מלכוב (צילום: אור גפן)בן זיני וטיילור מלכוב (צילום: אור גפן)

שירה לוי וקווין רובין (צילום: אור גפן)שירה לוי וקווין רובין (צילום: אור גפן)

טילטיל (צילום: אור גפן)טילטיל (צילום: אור גפן)

לירון רביבו (צילום: אור גפן)לירון רביבו (צילום: אור גפן)

אסף גורן ויוני גרין. כנראה היה צריך להוציא אגרסיות (צילום: אור גפן)אסף גורן ויוני גרין. כנראה היה צריך להוציא אגרסיות (צילום: אור גפן)