מיכל אנסקי שנמצאת בהריון מתקדם, הגיעה אתמול (רביעי) לאירוע השקה חגיגי של הסרט הדוקומנטרי של HBO על מעצב האופנה האייקוני ראלף לורן בתיאטרון בית ליסין. לצערה של אנסקי לא היו מקומות ישיבה באזור קבלת הפנים ומסתבר שגם אצלה יש גבול לכמות האנרגיות שאישה בהריון יכולה לספק והיא בחרה לנטוש את המינגלינג ולאלתר לעצמה מקום ישיבה ראוי.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


מיכל אנסקי זוהרת בהריון (צילום: אלירן אביטל)מיכל אנסקי זוהרת בהריון (צילום: אלירן אביטל)

כזכור, בחודש שעבר אנסקי בת ה-39 התחתנה עם בן זוגהאייל אמיר כשהיא בחודש החמישי להריונה, מאז השניים הספיקו להוציא לנו את העיניים בחופשה פוטוגנית במיוחד במלדיביים.

מלבד אנסקי, הגיעו לאירוע ההשקה שערכה פקטורי 54, יעל גולדמן ואורי פפר שהצטרף הישר משדה התעופה לאחר שחזר מטיול בקוסטה ריקה ולוס אנג'לס, שם בילה בחגיגות יום ההולדת ה-50 לשחקן ג'רארד באטלר. ריספקט.


יעל גולדמן ואורי פפר (צילום: דנה קופל)יעל גולדמן ואורי פפר (צילום: דנה קופל)

אורי פפר, אנחל בונני ויעל גולדמן. מראה להם תמונות מהחופשה (צילום: אלירן אביטל)אורי פפר, אנחל בונני ויעל גולדמן. מראה להם תמונות מהחופשה (צילום: אלירן אביטל)

עוד בלטו באירוע: אנחל בונני שראה את התמונות מהחופשה של פרר, מלי לוי, אסתי גיזנבורג בלוק מעונב, קורין גדעון עם שמלה שמתאימה מינימום לטקס האוסקר, הראל סקעת, עמרי בן נתן, שי לי שינדלר בהופעה ראשונה מאז שילדה בתחילת החודש, אורטל עמר ואחרים.


יעל גולדמן ושי לי שינדלר רגע אחרי הלידה (צילום: דנה קופל)יעל גולדמן ושי לי שינדלר רגע אחרי הלידה (צילום: דנה קופל)

הראל סקעת (צילום: אלירן אביטל)הראל סקעת (צילום: אלירן אביטל)

מלי לוי (צילום: דנה קופל)מלי לוי (צילום: דנה קופל)

אסתי גינזבורג ורונית יודקביץ' (צילום: דנה קופל)אסתי גינזבורג ורונית יודקביץ' (צילום: דנה קופל)

קורין גדעון בלוק של שטיח אדום (צילום: רפי דלויה)קורין גדעון בלוק של שטיח אדום (צילום: רפי דלויה)