בסוף השבוע האחרון חגגה בוגרת האח הגדול, לבנה גוגמן הזכורה לנו בשם לבנה זוהרים, אירוע ברית לבנה הפעוט דיויד חי, שם חשפה זוהרים לראשונה מול המצלמות את זהות אב בנה, אופיר בן ה-44, איתו הביאה לעולם ילד ראשון.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


לבנה גוגמן, אופיר ודויד חי (צילום: אור גפן)לבנה גוגמן, אופיר ודויד חי (צילום: אור גפן)

זוהרים למי שלא יודע, עברה חמש שנים לא פשוטות של טיפולי פוריות וכשהצליחה להיכנס סוף סוף להריון, ביקשה מהמדור לא לפרסם את ההיריון המתפתח ובחרנו לכבד את בקשתה. לאירוע התייצבה טהוניה רובל, שהתפרסמה לראשונה בבית האח הגדול העונה החמישית, והגיעה לפרגן לקולגה שלה לבית.


טהוניה רובל, ביז'ו, לבנה גוגמן ואביה (צילום: אור גפן)טהוניה רובל, ביז'ו, לבנה גוגמן ואביה (צילום: אור גפן)

רובל הגיעה לגמר הגדול לצד זוהרים בעוד היא גרפה את הזכייה במיליון שקלים ובמקום הראשון, והרים הגיעה למקום השני והמכובד. באירוע נרשם מפגש איחוד בין משתתפי העונה ביניהם בלטה המעצבת דורין סגול שהייתה יריבה מושבעת של רובל בבית האח, לצד יריבים נוספים ועימותים רבים שבהם הייתה מעורבת רובל. אז אומנם עברו וחלפו להן שבע שנים ארוכות מאז הסכסוך המתועד, אך נראה כי העוינות והטינה מהבית לא דעכו ואף החריפו.


דורין סגול ולבנה זוהרים (צילום: אור גפן)דורין סגול ולבנה זוהרים (צילום: אור גפן)

באירוע נרשמה התעלמות מוחלטת בין רובל לסגול. עוד בלט באירוע ראובן, אביה החולה של לבנה, שסובל מניוון שרירים ומרותק כ-20 שנה למיטתו שהגיע לאירוע לכבד אותה בנוכחותו כשהוא מחובר למכשירים. שיהיה בשמחות.


לבנה גוגמן ויניב זויארץ. זוכרים אותו? (צילום: אור גפן)לבנה גוגמן ויניב זויארץ. זוכרים אותו? (צילום: אור גפן)

רק בריאות (צילום: אור גפן)רק בריאות (צילום: אור גפן)