הזמר קובי פרץ הוזמן אמש (שלישי) לאירוע בר המצווה של בנו של חברו הקרוב, יניב מלכא, שהוא במקרה גם הספר של הזוג נתניהו. במהלך הערב החליט הזמר להתיישב בשולחן לצד שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שבימים אלו מואשם בפלילים, ולשתף אותה ואת שאר המוזמנים:

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

"השבוע הייתי במערת המכפלה, שמתי יד על הקבר, על הציור של יעקב אבינו, שאני קרוי על שמו, והתפללתי לבורא עולם", אמר פרץ ועצר לרגע קט בכדי להזיל דמעה, ולקבל חיבוק ונשיקה מגברת נתניהו. הזמר המשיך: "תודה לבורא עולם על שנתן לנו איש מיוחד כזה", ופצח בשירה מרגשת לעיני כל הנוכחים.


בנימין נתניהו, קובי פרץ (צילום:אוהד צויגנברג, פול,משה נחמנוביץ')בנימין נתניהו, קובי פרץ (צילום:אוהד צויגנברג, פול,משה נחמנוביץ')

כזכור, פרץ עצמו חווה על בשרו את ההרגשה של להיות מואשם בפלילים. במאי 2017 פרץ הורשע בחמישה מקרים של בהעלמת מס בהיקף של 5.8 מיליון שקלים ובדיווחים כוזבים למס הכנסה בשנים 2009-2005. ביולי 2018 הזמר שוחרר מהכלא וחזר במלוא המרץ להוציא שירים חדשים ולהופיע. ב-TMI גם רוצים להזכיר לכם כי בחודש שעבר, היה זה ראש הממשלה שבירך את פרץ ליום הולדתו והודה לו על תמיכתו העקבית בו.


קובי פרץ יוצא מהכלא (צילום: אבשלום ששוני)קובי פרץ יוצא מהכלא (צילום: אבשלום ששוני)