הזוג המלכותי דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו נמצאים בשיאו של הריון ראשון, עליו התבשרתם בפעם הראשונה באוגוסט האחרון. עד כה, סירבו השניים לחשוף את מין העובר ובחרו לשמור את המידע הרגיש לעצמם עד רגע הלידה, זאת למרות פניות ונושנות מטעם גופי התקשורת בארץ ובעולם, שהסתקרנו לדעת למה מצפים הבמאי ההוליוודי והכוכבת הישראלית. אלא שבמהלך ראיון שנערך עם הבמאי בכנס בנושא סרטי ילדים מצליחים, חשף האב המיועד בטעות את מין העובר. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו (צילום:Gareth Cattermole\gettyImages)דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו (צילום:Gareth Cattermole\gettyImages)

זה קרה כשדיבר על סרט הילדים המצליח "לשבור את הקרח". טרנטינו אמר: "אני בחור של 'פלונטר', אז אני אנסה להזיז אותה מלשבור את הקרח לכיוון פלונטר", כשהוא מתייחס לאותה עוברית קטנה שמתפתחת בימים אלה בבטנה של פיק. 

מדורי הבידור מעבר לים לא התייחסו לפליטת הפה של הבמאי המוערך, אז לא ברור אם השניים אכן מצפים לבת. מה שבטוח זה שמסיכויים של פיפטי-פיפטי, סטיית התקן עלתה לכיוון יורשת עצר קטנטנה. ימים יגידו. 

ב-TMI רוצים לאחל לשניים בשעה טובה, ובכל הנוגע לפלונטר השמועות שנוצר מהחשיפה הלא מכוונת של מין העובר – לט איט גו, העיקר הבריאות!

דניאלה פיק: "אין תגובה".