השחקן בראד פיט בן ה-55 סיפר בראיון שפורסם לפני יומיים (שני) למגזין "אינטרוויו", כי כאשר אשתו לשעבר, השחקנית אנג'לינה ג'ולי והוא החליטו לפרק את החבילה, הוא מצא באלכוהול נחמה. עכשיו, כשנתיים אחרי, הוא מרגיש שהוא למד מטעויות העבר ויכול לדבר על הכל.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Getty images)בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Getty images)

בראיון פתח פיט את ליבו בפני השחקן אנתוני הופקינס, שעמו הוא שיחק בסרט "לפגוש את ג'ו בלאק" והפעם היה על תקן המראיין. השניים שוחחו על סרטים, מוות וטעויות. באיזה שהוא שלב במהלך הריאיון, פיט שיתף מה עבר עליו בתקופה שלאחר הגירושים מאם ילדיו: "פשוט ראיתי את זה (את האלכוהול) כשירות לעצמי, כמפלט". הופקינס ניחם את פיט ואמר: "זה היה נחוץ", ופיט ענה: "עד גבול מסוים, כן". בעבר, כשהשחקן הנחשק התראיין למגזין GQ, הוא קרא לעצמו "שתיין מומחה".


שתיין מומחה. בראד פיט (צילום : Gettyimages)שתיין מומחה. בראד פיט (צילום : Gettyimages)

בראיון עם הופקינס, סיפר האב לשישה איך הוא החליט להיפטר מהרגל השתייה המגונה שלו, כשאמר: "לא רציתי להמשיך לחיות כך יותר". פיט הוסיף כי בתקופה האחרונה הוא מרגיש אחרת: "לא בכיתי 20 שנה ועכשיו אני מוצא את עצמי הרבה יותר מתרגש - מתרגש מהילדים שלי, מתרגש מחברים, מתרגש מהחדשות. פשוט מתרגש. אני חושב שזה סימן טוב. אני לא יודע לאן זה הולך, אבל אני חושב שזה סימן טוב".

פיט וג'ולי נחשבו לאמא והאבא של ה"פאוור קאפלס", עם הכינוי "בראנג'לינה" השניים היו יחד במשך 12 שנים וגידלו לאורות הפפראצי שישה ילדים (שלושת הגדולים מאומצים) - מאדוקס, פאקס, זהרה, שיילו והתאומים וויויאן ונוקס. פיט וג'ולי התחתנו באוגוסט 2014 ונפרדו סופית בספטמבר 2016.


פיט, ג'ולי והילדים (צילום:Getty images)פיט, ג'ולי והילדים (צילום:Getty images)

בשנה האחרונה אתרי הרכילויות הדביקו לפיט כמה רומנים, ביניהם עם גרושתו  ג'ניפר אניסטון או עם השחקנית שרליז ת'רון, מעצבת התכשיטים סאת' הארי חאלסה ולאחרונה גם השחקנית הצעירה אליה שאוקט. כל הרומנים הללו הוכחשו באופן גורף על ידי מקורבים (אמיתיים) של השחקן.שוב תפרו להם רומן. בראד פיט וגרושתו הראשונה, ג'ניפר אניסטון (צילום:Getty images)שוב תפרו להם רומן. בראד פיט וגרושתו הראשונה, ג'ניפר אניסטון (צילום:Getty images)