השמועות אומרות שהזוג המאוהב לא מבזבז רגע ודקה אחרי שחזרו מהחופשה הרומנטית שלהם במדריד, אייל גולן ודניאל גרינברג סגרו את מקום חתונתם ואת התאריך המבוקש. אז תפתחו יומנים ותכינו את הצ'ק כי מי שיוזמן לאירוע המצופה יקח מונית היישר אל מלון "דיוויד אינטרקונטיננטל", לחתונה חורפית במיוחד שתערך בתאריך ה-20 בפברואר 2020. ממש חתונה בסימן זוגי. נכון לעכשיו, הזוג לא מאשר את הדיווח.


דניאל גרינברג ואייל גולן (צילום: אינסטגרם)דניאל גרינברג ואייל גולן (צילום: אינסטגרם)

כפי שכבר קראתם ב-TMI, גרינברג וגולן התלבטו רבות בנוגע לתאריך המיוחל, תחילה תוכננה החתונה לחורף 2020 ואז מקורבים לחששו כי ככל הנראה החתונה תידחה לקיץ הבא, והשבוע דיווחנו כי התאריך חזר שוב לחודש פברואר. כעת נראה שהם חזרו לתכנון המקורי וכי הם נמצאים במגעים מתקדמים לקביעת התאריך המדויק בסימן שתיים.

כזכור, גולן בן ה-48 ירד על ברך בסוף חודש אוגוסט, במהלך חופשה של השניים בקפריסין  וגרינברג בת ה-25, מיד נענתה בחיוב. אחרי ההצעה המפתיעה, גרינברג גילתה לכם שהיא ציפתה להצעה ואפילו בחרה טבעת אירוסין מבעוד מועד. אין ספק שכוכבת הריאליטי אוהבת להיות בשליטה ותהיו בטוחים שהיא תהיה זאת שאחראית על בחירת המנות ועיצוב האולם, לאחר שעברה קורס יסודי מכוהנת הפקת החתונות, אירית רחמים. שיהיה במזל!


דניאל גרינברג ואייל גולן (צילום: אינסטגרם)דניאל גרינברג ואייל גולן (צילום: אינסטגרם)