כוכב הילדים יובל המבולבל עבר את אחת השנים המטלטלות בחייו, לאחר שבחודש שעבר הוא הורשע בשש עבירות של שימוש בקוקאין ובית המשפט גזר עליו מאסר על תנאי, 300 שעות לתועלת המדינה וקנס של 2500 שקלים, אך נראה כי שום דבר לא ישבור את רוחו של המבולבל שפותח דף חדש בחייו ומתחזק.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


יובל המבולבל והרב דוד אברהם פרסמן (צילום: באדיבות איציק אוחנה כתב ברנזה)יובל המבולבל והרב דוד אברהם פרסמן (צילום: באדיבות איציק אוחנה כתב ברנזה)

בשישי האחרון הופיע המבולבל בתכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ לצד מיכל הקטנה ומיקי מוכתר לקידום הצגה משותפת שלהם לחנוכה, אבל רגע לפני, בשעות הבוקר המוקדמות הוא פתח את הבוקר כשהוא מתקרב לדת. המבולבל, אירח בשישי האחרון בביתו שבמושב נווה ירק את הרב דוד אברהםפרסמן שהעניק לו את הזכות לכתוב אות בספר התורה של עם ישראל, כחלק מהרצון לייצר חיבור ואיחוד בעם ישראל.


כותב בספר (צילום: באדיבות איציק אוחנה כתב ברנז'ה)כותב בספר (צילום: באדיבות איציק אוחנה כתב ברנז'ה)

בדיוק כפי שעשו בשנה האחרונה לא מעט ידוענים, כמו יהודה לוי ושלומית מלכה, מיכל אנסקי, קורין גדעון, מירי רגב, בר זומר, מושיק גלאמין ואחרים. זאת לא הפעם הראשונה שכוכב הילדים מראה סימנים של התקרבות לדת, בשנה שעברה בדיוק חודש אחרי ששמו נחשף כידוען שחשוד ברכישת קוקאין, הגיע המבולבל לקבל ברכה מהרב חיים קנייבסקי.


יובל המבולבל כותב בספר תורה (צילום: באדיבות איציק אוחנה כתב ברנז'ה) יובל המבולבל כותב בספר תורה (צילום: באדיבות איציק אוחנה כתב ברנז'ה)