לפני שבוע וקצת ביצת בני הנוער המתבגרים רעדה, כשהמדורים השונים דיווחו על פרידה של הפאוור קאפל - בן זיני וטיילור מלכוב. השניים כזכור, הכחישו את הפרידה למרות שאת השבוע שעבר בילו הזוג בנפרד, מלכוב טסה ללונדון יחד עם בר זומר ואסתי גינזבורג, לצעוד על השטיח האדום בטקס אירועי האופנה שנערך בלונדון ובן זיני נותר בארץ.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


בן זיני וטיילור מלכוב (צילום: ארן חן)בן זיני וטיילור מלכוב (צילום: ארן חן)

אמש (ראשון) בחגיגות יום ההולדת ה-16 של אגם בוחבוט, התייצבו השניים יחד מול עדשות הפפראצי ושמו סוף לשמועות על פרידה, כשנראו מאוהבים וצמודים כמו תמיד. כלת השמחה אגם בוחבוט שהגיעה בשמלה ורדרדה של המעצב דרור קונטנטו והשיקה לראשונה מול המצלמות את בן זוגה בחצי השנה האחרונה, אליאור זנדני, בנו של אמרגנה, עליו דיווחנו כבר בשבוע שעבר.


הזוגות המאושרים. בן זיני וטיילור עם אגם ואליאור (צילום: ארן חן)הזוגות המאושרים. בן זיני וטיילור עם אגם ואליאור (צילום: ארן חן)

עוד הגיעו לחגוג עם בוחבוט, המנטור משה פרץ ואשתו ירדן, שגם נשא נאום מרגש וסיפר: "החבר החדש שגידלתי אותו מגיל 3 ואותך מגיל 8, את במקום הכי טוב, אני אוהב אותך מאוד". גם רוני דלומי, שירן סנדל, אירית רחמים שגם הייתה אמונה על הפקת האירוע, סופיה מצ'טנר, ליאם גולן בנם של הזמר אייל גולן והדוגמנית אילנית לוי ואחרים הגיעו לשמוח עם הזמרת הצעירה. שיהיה במזל!


המנטור משה פרץ (צילום: ארן חן)המנטור משה פרץ (צילום: ארן חן)

אגם בוחבוט עם החבר אליאור (צילום: ארן חן)אגם בוחבוט עם החבר אליאור (צילום: ארן חן)

עם עומר חזן (צילום: ארן חן)עם עומר חזן (צילום: ארן חן)

מזל טוב! (צילום: ארן חן)מזל טוב! (צילום: ארן חן)

(צילום: ארן חן)(צילום: ארן חן)

קלטתם את שירלי לוי מאחורה? (צילום: ארן חן)קלטתם את שירלי לוי מאחורה? (צילום: ארן חן)