הזמר הלאומי אייל גולן וארוסתו היפה דניאל גרינברג חזרו בתחילת השבוע מחופשה קצרה בחו"ל לרגל חגיגות שנה לזוגיות שלהם. הם נחתו בארץ, היישר להמשך הכנות הפקת חתונת השנה שמתקרבת בצעדי ענק. לפני כן אישרו השניים הגעה להקרנת פרק משחק הגמר וסיום העונה של "גולסטאריות 2" בהוט, שנערך אמש (שני) בסינמה סיטי.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


שירן סנדל, אירית רחמים ודניאל גרינברג. אין על סלפי (צילום: רפי דלויה HOT)שירן סנדל, אירית רחמים ודניאל גרינברג. אין על סלפי (צילום: רפי דלויה HOT)

גרינברג כוכבת העונה עמדה בהתחייבויותיה והתייצבה לאירוע חייכנית ומאושרת רגע לפני החתונה, בעוד הזמר המסלסל ובן זוגה הבריז ברגע האחרון. מערכת TMI בדקה את הנושא וגילתה כי האירוע נפל על זמן האיכות של גולן עם ילדיו ועל כן סולחת על המקרה. בכך השאיר את ארוסתו לבד בשטח, עם הצ'ילבה החדשה לי ברקוביץ' המככבת גם היא העונה. אבל אל תדאגו לשתיים, כי ברקוביץ' הגיעה באיחור אופנתי לשיאה של ההקרנה והשתיים לא נפגשו בכלל, מה שמנע אחת מתוך שלוש אפשרויות, עימות, התעלמות הדדית או סולחה בין השתיים.


גולסטאריות 2 (צילום: רפי דלויה HOT)גולסטאריות 2 (צילום: רפי דלויה HOT)

חוץ מגרינברג וברקוביץ', הגיעו בנות הנבחרת ביניהן אירית רחמים שתפיק לגרינברג וגולן את החתונה, שולה זקן, ענבל גבריאלי, קארין סנדל נטולת בן הזוג המתקאמבק, ישראל אוגלבו, אבל לצד אחותה שירן סנדל, שייע פייגנבוים, רז זהבי, כוכבי העונה הקודמת, לירון רביבו, בל אגם, טום קשתי, רון שובל, דורון מירן ואחרים.


התלהבתן מהסלפי (צילום: רפי דלויה HOT)התלהבתן מהסלפי (צילום: רפי דלויה HOT)