שבועיים חלפו מאז ביטלו הזמר המצליח איתי לוי בן ה-31 והדר חיון בת ה-19 את האירוסים והחתונה הצפויה, והחליטו לפרק את החבילה. כזכור לפני כחודשיים, אחרי שנה וחצי של זוגיות שראתה עליות ומורדות, במהלך הכנסת ספר תורה לזכרו של אביו, ביקש לוי את ידה של חיון שנענתה מיד בחיוב. אלא שהאירוסים לא שרדו לאורך זמן ובתחילת החודש השניים פירקו את החבילה וביטלו את האירוסים.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


הדר חיון לראשונה מול המצלמות (צילום: לנס הפקות)הדר חיון לראשונה מול המצלמות (צילום: לנס הפקות)

אז אם חשבתם שחיון מבלה את זמנה בבכי תמרורים במיטתה, טעיתם בגדול כי הפרודה הטרייה מנצלת את דקות התהילה והתייצבה אמש (שלישי) לראשונה כרווקה טרייה מול עדשות המצלמה במסיבת "ספארקלינג מוג'ו" של יקבי כרמל, כשהיא מפזרת חיוכים מאולצים לכל עבר, יחד עם הוריה ששמרו עליה מכל משמר.


הדר חיון משדרת עסקים כרגיל (צילום: לנס הפקות)הדר חיון משדרת עסקים כרגיל (צילום: לנס הפקות)

כשנשאלה על הפרידה מלוי סירבה להגיב והעבירה מיד נושא. באירוע פגשה רווקה טרייה נוספת ירדן ויזל בת ה-25 שנפרדה מבן זוגה אביב, אחרי חמש שנות זוגיות ודיבורים על מיסוד הקשר. לעומת השתיים היה מי שדאג לאזן את הסטטוס הזוגי, גל אמיתי, שהשיק לראשונה את זוגתו הטרייה שירן לוינסון. לוינסון בת ה-26 התייצבה לראשונה מול מצלמות העדשה, כשהיא משגרת רמזים דקים לבויפרנד הטרי כשהפציעה עם חליפה לבנה.


גל אמיתי והחברה החדשה (צילום: לנס הפקות)גל אמיתי והחברה החדשה (צילום: לנס הפקות)

ירדן ויזל (צילום: לנס הפקות)ירדן ויזל (צילום: לנס הפקות)