הדוגמנית שלומית מלכה, חגגה היום (שני) 26 שנים להולדתה וכמנהגן בקודש - החברות הטובות של המלכה, ביניהן מאיה ורטהיימר, שביט ויזל, ג'קי אזולאי, דר זוזובסקי ולירן כוהנר, החלו את החגיגות בסטודיו בו הן שומרות על הכושר והפתיעו אותה עם בלונים, זר פרחים לראש, עוגת קומות עם קצפת בצבע ורוד ועוד קצת ורוד, והמון שמחה וחיוכים.

לאחר שמלכה הוקירה תודה לחברות המשקיעות על ידי ריקוד קופצני ומאושר במיוחד, החוגגות המשיכו למסעדת "טוטו" ופתחו שולחן עמוס כל טוב, וכן, גם קינוחים נראו שם.


מלכת יום ההולדת והבסטיס (צילום: אינסטגרם לירן כוהנר)מלכת יום ההולדת והבסטיס (צילום: אינסטגרם לירן כוהנר)

מאיה ורטהיימר חלקה את התחושות באינטסגרם: "כן, אני יודעת. אתם לא רוצים לעשות לייק. זה מבאס - הן גם מהממות וגם מחזיקות עוגה שיש אפס אמינות שמישהי אכלה ממנה חתיכה שלמה. ונדמה שרמת המשכל הקבוצתית שלנו שואפת לרמת אורן חזן רואה את טראמפ ו-'יאללה נעשה סלפי'. ובנוסף לזה יש לשלומית מלכה יום הולדת. והיא בסה"כ בת 16 ואיך כולם אוהבים אותה וכמה כבר הספיקה. היא פאקינג התחתנה עם יודה לוי ומצילה בעלי חיים חסרי בית. יפת נפש. קיצר חבורה שמביאה את הג׳ננה. הן נותנות לי להסתובב איתן כי זה מביא עוקבים...".


מזל טוב! מלכה, ורטהיימר, אזולאי, זוזובסקי, ויזל וכוהנר (צילום: אינסטגרם)מזל טוב! מלכה, ורטהיימר, אזולאי, זוזובסקי, ויזל וכוהנר (צילום: אינסטגרם)

אם הרגשתם געגועים ולא ידעתם למה, ב-TMI מעדכנים אתכם כי רק לפני כשבוע חזר הזוג המלכותי, מלכה והבעל יהודה לוי, משהות של כמה חודשים בארה"ב. אז ברוכים הבאים ומזל טוב!

 

שלומית מלכה ויהודה לוי (צילום: אביב חופי)שלומית מלכה ויהודה לוי (צילום: אביב חופי)