תודו שהתגעגעתם לכוכבת האח הגדול והדוגמנית מריה דומרק שנעלמה בחודשים האחרונים מאור הזרקורים - אז עכשיו קבלו אותה במנות גדושות כמו שאנחנו אוהבים. אם תהיתם לאן היא נעלמה כוכבת הרשת, בידנו התשובות, בחודשים האחרונה כך מסתבר עמלה דומרק בשקט, על הפקת הסינגל החדש והשלישי שלה, אותו היא צפויה להשיק כבר במהלך החודש הקרוב.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

מריה דומרק. התגעגעתם? (צילום: רונן פדידה)מריה דומרק. התגעגעתם? (צילום: רונן פדידה)

חוץ מבזירה המוזיקלית דומרק ממשיכה למצב את מעמדה גם כדוגמנית ובסוף השבוע האחרון הצטלמה לקמפיין החדש של קניון הדר בירושלים לו נבחרה לשמש כפרזנטורית החדשה. על הסט סיפרה שהיא שואפת כבר להגיע לאלבום בכורה, והוסיפה כי "מוזיקה זאת אחת האהבות הגדולות שלי".

מריה דומרק מתכוננת להצעה? (צילום: רונן פדידה)מריה דומרק מתכוננת להצעה? (צילום: רונן פדידה)

כשנשאלה האם יש סיכוי שתיכנס שוב לבית האח הגדול עונת ה-VIP, במידה ותקבל פנייה, אמרה שאין סיכוי שתיקח בזה יותר חלק, ואפילו הגדילה והוסיפה שלא תשתתף באף ריאליטי אחר על המסך, לפחות לא בזמן הקרוב. כשהדגישה ואמרה שלמרות שלא תיכנס שוב לריאליטי, היא לא מצטערת על דבר, כי בזכות האח הגדול היא מצאה אהבה לחיים. כשנשאלה מה מתקדם בזירת הזוגיות עם רועי קורנבלום, אותו הכירה בבית האח הגדול והאם חתונה באופק, השיבה: "חתונה עדיין אין בקרוב, אבל ללא ספק מתחילים לדבר על חתונה, על איך היא תראה ומה יהיה". מחכים כבר להצעה!

מהממת. דומרק (צילום: רונן פדידה)מהממת. דומרק (צילום: רונן פדידה)
קורנבלום אנחנו מוכנים ללכת איתך לקנות את הטבעת (צילום: רונן פדידה)קורנבלום אנחנו מוכנים ללכת איתך לקנות את הטבעת (צילום: רונן פדידה)