אנחנו רגילים לראות מדי שבוע את גל גדות, בר רפאלי ונטע אלחמיסטר צועדות על השטיח האדום בפרמיירות השקה נוצצות, אבל לצפות בציפי לבני נוצצת ומלאה בסטייל על השטיח האדום, זה כבר אירוע חריג שמחייב התייחסות מיוחדת. שרת החוץ והמשפטים בדימוס עלתה על לוק מחמיא ואלגנטי עם ג'קט מנצנץ וצעדה אמש (ראשון) על השטיח האדום, בפרמיירה לסרטו החדש של ערן ריקליס "עכביש ברשת".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

מאז שפרשה מחייה הפוליטיים יכולה לבני למלא את הלו"ז שלה גם באירועי השקות נוצצים וליהנות מהזמן הפנוי. הפוליטיקאית בדימוס שהוזמנה כאורחת כבוד של משה אדרי, מפיץ הסרט, הגיעה עם בעלה נפתלי שפיצר ראשונה לאירוע, ועמדה בזמנים כמו פליטיקאית ראויה.

ציפי לבני. יש סטייל (צילום: רפי דלויה)ציפי לבני. יש סטייל (צילום: רפי דלויה)

כשנשאלה על ידי האורחים במקום מתי תחזור לחיים הפוליטיים כי היא חסרה לטענתם, השיבה מבלי להניד עפעף: "בחיים בחיים לא, טוב לי מדי, אני לא מעוניינת לחזור לחיים הפוליטיים". אז עם החיוכים שפיזרה לעדשות המצלמות, נראה כי באמת החיים אחרי הפוליטיקה מחייכים אליה חזרה. עוד נכחו בפרמיירה: יהודה ברקן, מיכאל מושונוב, ניצה שאול, נועם סמל, מאיר פיגנשטיין ואחרים.

איתי טיראן, איציק כהן, ערן ריקליס ומכרם כורי (צילום: רפי דלויה)איתי טיראן, איציק כהן, ערן ריקליס ומכרם כורי (צילום: רפי דלויה)
ניצה שאול (צילום: רפי דלויה)ניצה שאול (צילום: רפי דלויה)
משה אדרי ואבי בניהו (צילום: רפי דלויה)משה אדרי ואבי בניהו (צילום: רפי דלויה)
גדלנו עליו. יהודה ברקן (צילום: רפי דלויה)גדלנו עליו. יהודה ברקן (צילום: רפי דלויה)
משה אדרי ומיכאל מושונוב (צילום: רפי דלויה)משה אדרי ומיכאל מושונוב (צילום: רפי דלויה)