שימי תבורי שוב כועס על בנו בן אל, הפעם בעקבות ההיעדרות המהדהדת שלו מהלוויית אחותו של שימי, ציונה, שפינקה לטענתו את בן אל בילדותו בלי סוף.

תבורי, לבן־אל אין אלוהים?
"אחותי ציונה נפטרה, והוא התעלם. היא הייתה כמו אמא לכולם. היא האכילה וקיבלה את כולם. היא גם אהבה מאוד את יהודית אחרי שהכירה אותה. אני עצוב מאוד. ככה זה החיים, אחד הולך ואחד נולד. לכן צריכים לדעת כיבוד הורים. אשתי יהודית הייתה בהלוויה והשתתפה בצער של המשפחה".

בן־אל, לא באים להלוויית הדודה?
מטעמו של בן־אל נמסר:
"תודה שפנית אלינו. אין תגובה".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Benel Tavori - בן אל תבורי (@beneltavori) on

> ח"כ מיקי זוהר ורעייתו חוגגים בר ובת מצווה לילדיהם, איילון והילי, באולמי "דוריה", בתאריך הסמלי 2.2.2020. אלפי ההזמנות כבר בדרכן ליעדים השונים.

זוהר, מזל טוב מכל הלב. הזמנת גם את בני גנץ?
"את מוזמנת בשמחה".

מיקי זוהר (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)מיקי זוהר (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

> מסורת החדשנות של רשת בתי הספר עמל נמשכת. ביום שלישי נחנך בשכונת נווה עופר שבדרום תל אביב "בית הספר להייטק ולאומנויות ע"ש שמעון פרס", בית הספר הראשון שנבנה זה שנים רבות בדרום העיר. במעמד המרגש נכחו ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, ילדיו של הנשיא המנוח שמעון פרס, מנכ"לית רשת עמל עו"ד רוית דום עיני, יו"ר חוג הידידים של מרכז פרס לשלום ולחדשנות יונה ברטל ורבים נוספים.

משמאל לימין יוני פרס, מיקה אלמוג, רוית דום-עיני, רון חולדאי, צביה ולדן (צילום: רפי דלויה)משמאל לימין יוני פרס, מיקה אלמוג, רוית דום-עיני, רון חולדאי, צביה ולדן (צילום: רפי דלויה)

> אלבר, מקבוצת אלעזרא, בחרה בשחקן ליאור רז, כוכב "פאודה", כפרזנטור החדש שלה.

ליאור רז (צילום: אוהד רומנו)ליאור רז (צילום: אוהד רומנו)

> אירוע הנצחה מרגש נערך בשבוע שעבר באולם אשכול פיס בנשר, שאליו הגיעו כ־300 איש, בראשם הנשיא רובי ריבלין, רועי לוי ראש עיריית נשר, חברי כנסת, ראשי ערים ואנשי ציבור. באירוע הוסר הלוט משם האולם החדש, ע"ש דוד עמר ז"ל, ראש העיר הראשון של נשר.

רועי לוי והנשיא ריבלין (צילום: מתן בן נון)רועי לוי והנשיא ריבלין (צילום: מתן בן נון)

> פרלמנט שישי נערך השבוע בבית התאחדות התעשייה והמלאכה, ובו אירחו הנשיא יוסי אלקובי והמנכ"לית עו"ד רוית גרוס את משה (בוגי) יעלון, העיתונאי ירון דקל ואת אביר קארה, מייסד קבוצת הפייסבוק "אני שולמן", במטרה לבדוק לאן מדינתנו הולכת בכל הקשור לתעשייה הזעירה. 

> הזמר והכוכב העולה אושר כהן החל להתאמן ולהתחטב אצל גורו הכושר והתזונה של הצפון ליטל פרגן.
פרגן: "אושר אכן התחיל אצלי אימונים אישיים, בזכות השיטה שלי המשלבת תזונה ואימונים ממוקדים ומהנים התוצאות כבר ניכרות בשטח".

אושר כהן וליטל פרגן (צילום: יחאושר כהן וליטל פרגן (צילום: יח