בעוד חודשיים תערך חתונת השנה, הזוג דניאל גרינברג ואייל גולן יצעדו בשביל החופה, יחליפו נדרים ויהפכו לבעל ואישה כדת וכדין. את החתונה הנוצצת והמושקעת שתערך ב-12 במרץ, מפיקה כידוע החברה הטובה של הזוג, אירית רחמים, ויש כבר מעצבת לשמלת הכלולות וגם מסיבת רווקות לגרינברג מתוכננת בזנזיבר ומסיבת רווקים אינטימית במשחק של ריאל מדריד לגולן.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אייל גולן, דניאל גרינברג, צילום: ארן חן צלמיםאייל גולן, דניאל גרינברג, צילום: ארן חן צלמים
אירית רחמים, דניאל גרינברג, צילום: נדב הולצמןאירית רחמים, דניאל גרינברג, צילום: נדב הולצמן

אבל הנושא שמסקרן את כולם, זה בעיקר מי האומן שיופיע בחתונת הזמר המפורסם וארוסתו הדוגמנית היפה. הזוג באופן מפתיע, החליט לוותר על הופעה של אומן ישראלי, למרות שהיו שלל הצעות מכל אומני ישראל שעמדו על השולחן. ההחלטה הגיעה, כך על פי הדיווחים, בעקבות מגעים שערך גולן עם הזמר הבינלאומי ניקוס ורטיס שיופיע בחתונם, אלא שלבסוף  גם זה ירד מהפרק והזמר היווני לא צפוי להרקיד את האורחים.

ניקוס ורטיס, צילום: באדיבות הבלוג של יובל אראלניקוס ורטיס, צילום: באדיבות הבלוג של יובל אראל

TMI יצא לברר מי בכל זאת האופציה החלופית לורטיס ומי בר המזל שיזכה לככב על הבמה בחתונה המתוקשרת וגילה כי גרינברג וגולן החליטו סופית שאף אומן לא יופיע ביום החתונה שלהם. לא אומן ישראלי ולא אומן בינלאומי. דווקא חבל כי TMI קיבל פנייה מביונסה, וריהאנה שמאד רוצו לשמח את הזוג המאושר. גולן שרגיל כידוע לשמח חתן כלה, יינשא לבחירת ליבו בלי אף זמר שיהיה אמון על הצד המוסיקלי של האירוע. 

אייל גולן, דניאל גרינברג, צילום: אינסטגרםאייל גולן, דניאל גרינברג, צילום: אינסטגרם