כמה שאהבתם את הזוג הלוהט שיצא מהעונה השנייה של "חתונה ממבט ראשון", שירי קופפרברג ולירן לוי שהראו לכם שגם התחלה קשה יכול להסתיים בטוב וכמה הייתם עצובים לשמוע שהשניים נפרדו. שלושה חודשים אחרי שהכריזה קופפרברג, כוכבת "חתונה ממבט ראשון" שהיא פנויה להצעות באירוע הראשון שאליו הגיעה אחרי הפרידה מלוי, השניים הכריזו על קאמבק סודי, הכי לא סודי שיש.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

שירי קופפרברג, לירן לוי, ''חתונה ממבט ראשון'', צילום: אסף תמםשירי קופפרברג, לירן לוי, ''חתונה ממבט ראשון'', צילום: אסף תמם

קופפרברג ששמרה על קשר קרוב עם חבריה לריאליטי ביניהם שרונה מרלין ויוגב אלקיים, הפתיעה כשהביאה את לוי, האקס מזה שלושה חודשים, לדייטים המשותפים שהם מארגנים בפאבים ומסעדות שונות. לאחר שהשניים נצפו בשבוע שעבר יושבים יחד עם חברי "חתונה ממבט ראשון" על בירת צוהריים, אמש (רביעי) החליטו לצאת לטריפל דייט בקפה האנוי בתל אביב, יחד עם שרונה מרלין ובן זוגה, יניב לקונישוק בן ה-32 ויוגב אלקיים ובת זוגו, תום בן מנשה.

שירי קופפרברג ולירן לוי בטריפל דייט (צילום: אינסטגרם)

כנראה שהשניים החליטו לקחת את הקאמבק לאט ולא רצו לטפח ציפיות גדולות בקרב קהל צופיהם, שמחכה כבר לראות אותם תחת החופה כדת משה וישראל. אם כבר לאט, אז למה לשתף במרומז את הסרטונים שלכם נהנים ממנות טעימות באווירה סופר רומנטית? בכל מקרה, אלו בהחלט בשורות משמחות. 

לירן, למה להסתתר?
"אכן יצאנו עם חברים, אבל לא הסתתרתי".

המעריצים מייחלים לשמוע שחזרתם.
"מקווה שלמעריצים יש סבלנות. לנו יש את הקצב שלנו".

שירי קופפרברג ולירן לוי בטריפל דייט (צילום: אינסטגרם)
 
שירי קופפרברג לא מסוגלת לחכות לקינוח (צילום: אינסטגרם)