כוכבת הפופ הבריטית, דאפי, חשפה הלילה (רביעי) בפוסט שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה בפני 22 אלף העוקבים שלה את הסיבה לכך שנעלמה מאור הזרקורים לפני כמעט עשור. בפוסט המרגש, נפתחה הזמרת בפני מעריציה וכתבה: "רבים מכם תהו מה קרה לי, לאן נעלמתי ולמה. האמת היא שנאנסתי, סוממתי והוחזקתי בשבי במשך כמה ימים".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

הזמרת בת ה-35 פרצה לחיינו בשנת 2008 עם אחד השירים היותר מוכרים שלה, "Mercy", שזיכה אותה בפרס מוג'ו לשיר השנה, והיה מועמד לפרס גראמי על הביצוע הווקאלי הטוב ביותר לפופ נשי. בפוסט החושפני אמרה שהיא עדיין לא בטוחה שעכשיו זה הזמן הנכון לשתף באמת שלה, אבל שזה בהחלט מרגיש "משחרר" לעשות זאת.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You can only imagine the amount of times I thought about writing this. The way I would write it, how I would feel thereafter. Well, not entirely sure why now is the right time, and what it is that feels exciting and liberating for me to talk. I cannot explain it. Many of you wonder what happened to me, where did I disappear to and why. A journalist contacted me, he found a way to reach me and I told him everything this past summer. He was kind and it felt so amazing to finally speak. The truth is, and please trust me I am ok and safe now, I was raped and drugged and held captive over some days. Of course I survived. The recovery took time. There’s no light way to say it. But I can tell you in the last decade, the thousands and thousands of days I committed to wanting to feel the sunshine in my heart again, the sun does now shine. You wonder why I did not choose to use my voice to express my pain? I did not want to show the world the sadness in my eyes. I asked myself, how can I sing from the heart if it is broken? And slowly it unbroke. In the following weeks I will be posting a spoken interview. If you have any questions I would like to answer them, in the spoken interview, if I can. I have a sacred love and sincere appreciation for your kindness over the years. You have been friends. I want to thank you for that x Duffy Please respect this is a gentle move for me to make, for myself, and I do not want any intrusion to my family. Please support me to make this a positive experience.

A post shared by @ duffy on

"כמובן שרדתי, אך ההתאוששות לקחה זמן", הוסיפה הזמרת. "אין דרך קלה לומר זאת, אך אני יכולה לספר כי אחרי אלפי הימים שבהם התחייבתי לחוש שוב את השמש בלבי, כעת היא זורחת שוב". דאפי ניסתה להסביר את הסיבה לכך שלקחה צעד אחורה מסצנת המוזיקה בשנת 2010, לאחר שהוציאה את אלבומה "Endlessly", וכתבה: "בטח אתם תוהים מדוע לא בחרתי להשתמש בקולי כדי לבטא את הכאב שלי. לא רציתי להראות לעולם את העצב בעיניי. שאלתי את עצמי, איך אני יכולה לשיר מהלב אם הוא שבור? אבל לאט לאט הוא התאחה".

הזמרת אמרה כי בשבועות הקרובים היא תפרסם ראיון בו היא תתייחס גם לשאלות מעריצים וביקשה בינתיים לכבד את פרטיותה ולתמוך בה עד כמה שאפשר. המעריצים אכן נענו לבקשתה ושיבחו את הזמרת על האומץ שלה, כשחלק מהמעריצים כתבו בתגובה לפוסט שפרסמה: "וואו, הכוח שלך מעורר השראה" או "אנחנו איתך! את מדהימה ואנחנו מתגעגעים אלייך!".

דאפי, 2011 (צילום:  Hannes Magerstaedt  Getty Images)דאפי, 2011 (צילום: Hannes Magerstaedt Getty Images)