נגיף הקורונה שממשיך להתפשט בארץ, לא מדלג על הביצה המקומית, ואחרי שקראתם ב-TMI על סלבס כמו ליאור נרקיס, קורין גדעון, אלה איילון ואנה זק שנאלצו לברוח מהקורונה או להכנס לבידוד, כעת הגיע תורה של דנית גרינברג.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

חוששת ומבטלת. דנית גרינברג (צילום: רפי דלויה)חוששת ומבטלת. דנית גרינברג (צילום: רפי דלויה)

כוכבת הריאליטי שהייתה בזוגיות צעירה עם איש עסקים העונה לשם מיכאל, רגע אחרי הפרידה מאליאב אוזן, שמרה בשושו על היחסים וכעת גם לא מוסיפה יותר מדי על הפרידה הטרייה. גרינברג הייתה אמורה לטוס לחופשה חלומית בסינגפור ולנקות קצת את הראש, אלא שבגלל נגיף הקורונה שהולך ומתפשט בכל העולם, החליטה דנית ברגע האחרון לא לקחת סיכון ולבטל את החופשה. בנוסף, בצל החששות ביטלה חופשה נוספת לפריז והחליטה שהיא נשארת בארץ עד להודעה חדשה.

ולמרות החשש הכבד, גרינברג לא חשבה פעמיים כשהחליטה לצאת מביתה לטובת אירוע השקה חגיגי של קולקציית אביב-קיץ 2020 של מותג הכפכפים הברזילאי HAVAIANAS. אל האירוע שהתקיים בקניון עזריאלי בתל אביב הגיעו והתרשמו סלבס נוספים שכנראה חוששים פחות כמו טום אביב, אושרי כהן ורומי פרנקל.

מקווים שתזכי לטוס לחופשה בקרוב. דנית גרינברג (צילום: רפי דלויה)מקווים שתזכי לטוס לחופשה בקרוב. דנית גרינברג (צילום: רפי דלויה)
רומי פרנקל, דנית גרינברג, אושרי כהן וטום אביב (צילום: רפי דלויה)רומי פרנקל, דנית גרינברג, אושרי כהן וטום אביב (צילום: רפי דלויה)