המנחה והמגישה, קורין גדעון, שנפשה כזכור בחופשת אם ובת ברומא שבאיטליה אותה תיעדה ברשתות החברתיות, לא תיארה לעצמה שהחופשה המשפחתית תסתיים בבידוד של שבועיים, הפסד של ימי עבודה ובין היתר ביטול השתתפותה בשידורי יום הבחירות כפי שתוכנן. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

קורין גדעון ואמה ורדה במהלך החופשה ברומא (צילום: אינסטגרם)קורין גדעון ואמה ורדה במהלך החופשה ברומא (צילום: אינסטגרם)

גדעון, שכידוע נמצאת בהסגר של 14 יום ביחד עם אמה ורדה בעקבות הוראות משרד הבריאות, לא חזרה לחיק בעלה חילי סורוצקין ושוהה בבית אימה בהסגר, משם היא מתעדת לרשתות החברתיות רגעים חמים של אם ובת. בנוסף, קורין ניצלה את ההסגר לקידום האתר החדש שלה "קורינה" ויצאה בסלוגנים "קורינה נגד הקורונה".

אבל כידוע, על פי הוראות משרד הבריאות אדם שנמצא בבידוד רשאי לצאת להצביע כל עוד אינו חש בתסמיני המחלה באוהל הצבעה ייעודי בלבד, עליו להגיע ברכבו הפרטי ולא בתחבורה ציבורית, כשהוא עוטה על עצמו מסיכה ובתום ההצבעה עליו לשוב מיד להסגר. גדעון, שכבר נמצאת בבידוד ארבעה ימים, התרגשה מההזדמנות המאפשרת לה סופסוף להתלבש ולצאת מגבולות הבית, מרחה על עצמה אודם בוהק שעליו הניחה את מסיכת ההגנה ויצאה לממש את זכותה הדמוקרטית להצביע. במקביל, התראיינה לקשת 12 לתכנית של ארז טל ואבי נוסבאום ודיווחה על ההצבעה החד פעמית שלעולם לא תשכח. 

קורין גדעון משתפת בסטורי (צילום: אינסטגרם)קורין גדעון משתפת בסטורי (צילום: אינסטגרם)
יוצאת לאוויר העולם. קורין גדעון (צילום: אינסטגרם)יוצאת לאוויר העולם. קורין גדעון (צילום: אינסטגרם)