להגיד שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ זו אולי קלישאה מעצבנת, אבל במקרה של ארנולד שוורצנגר ובנו ג'וזף בנה, מדובר באמת לאמיתה. בנה בן ה-21, שחקן מתחיל ובודי-בילדר (מפתח גוף), הוא אמנם ילדו של שוורצנגר מחוץ לנישואים שנחשף לעולם בפרשה שהסעירה את העולם, אבל מסתבר שהוא מנהל מערכת יחסים קרובה עם אביו, ואפילו נראה כמוהו.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

רק נזכיר שג'וזף עלה לכותרות בגיל 13 לאחר שבשנת 2011 נחשף סיפור הבגידה של מושל קליפורניה לשעבר והסיבה לגירושים ממי שאז הייתה אישתו, מריה שרייבר. בפרשת אהבים שעוררה את סקרנותם של כלי התקשורת, נחשף כי שוורצנגר ניהל רומן מחוץ לנישואים עם מי שהייתה עוזרת הבית, מילדרד פטרישיה באנה בת ה-50, אמו של ג'וזף.

דומים? ארנולד שוורצנגר וג'וזף בנה (צילום: אינסטגרם)דומים? ארנולד שוורצנגר וג'וזף בנה (צילום: אינסטגרם)
ארנולד שוורצנגר וג'וזף בנה (צילום: אינסטגרם)ארנולד שוורצנגר וג'וזף בנה (צילום: אינסטגרם)
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

ארנולד שוורצנגר בגיל 18 (צילום: אינסטגרם)ארנולד שוורצנגר בגיל 18 (צילום: אינסטגרם)

מאז, הרוחות נרגעו ונדמה כי האב והבן שמו את הכל מאחוריהם. בנה פצח בקריירת בודי-בילדינג ועשה לעצמו שם ברשתות החברתיות לאחר שפרסם כמה פוסטים כמחווה לאביו, עם תמונות שנראות כאילו נלקחו היישר מארכיון התמונות של כוכב סרטי "שליחות קטלנית". בשונה משאר ארבעת ילדיו של שוורצנגר משרייבר, נדמה כי ג'וזף הצעיר החליט ללכת בדרכו של אביו ולהיות מר עולם הבא, כשהוא מציג שרירים שכנראה רק גנים של שוורצנגר יכולים ליצור.

באחד הפוסטים האחרונים, פרסם בנה תמונה שבה הוא משחזר את התמונה האייקונית של אביו שצולמה בתחרות מר עולם בשנת 1975 ונראה כמו שתי טיפות זיעה כמוהו. בפוסט אחר, שיתף תמונה שלו ושל אביו בן ה-72 מתאמנים יחד בחדר הכושר המיתולוגי שבו התאמן אביו במהלך כל קריירת פיתוח הגוף שלו. "יום הולדת שמח לפרטנר לאימונים הטוב ביותר בעולם! אוהב אותך אבא", כתב ג'וזף.

מימין: ארנולד שוורצנגר בתחרות מר עולם לשנת 1975, משמאל: בנו, ג'וזף בנה בחדר כושר (צילום: אינסטגרם,צילום מסך יוטיוב)מימין: ארנולד שוורצנגר בתחרות מר עולם לשנת 1975, משמאל: בנו, ג'וזף בנה בחדר כושר (צילום: אינסטגרם,צילום מסך יוטיוב)
שותפים לאימונים. ארנולד שוורצנגר וג'וזף בנה (צילום: אינסטגרם)שותפים לאימונים. ארנולד שוורצנגר וג'וזף בנה (צילום: אינסטגרם)