תאחלו הרבה מזל טוב לזוג המאורס, קייטי פרי ואורלנדו בלום שהודיעו על הריון ומצפים לבייבי ראשון ביחד! בטיזר לקליפ החדש שלה לשיר "Never Worn White" שפורסם אתמול, רמזה הכוכבת על ההריון כשהיא נראית מחבקת בטן של הריון מתקדם והטריפה את המעריצים. הבוקר שוחרר הקליפ המלא, וכדי לאשר את ההודעה באופן רשמי, הודיעה פרי בלייב שערכה עם מעריציה באינסטגרם שהיא אכן בהיריון, כמו הרבה סלבס אחרים שבוחרים לפרסם בשורות טובות ברשתות החברתיות.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

קייטי פרי (צילום: צילום מסך יוטיוב)קייטי פרי (צילום: צילום מסך יוטיוב)

"זה כנראה הסוד שנאלצתי לשמור במשך הכי הרבה זמן", אמרה הזמרת והוסיפה: "אני אוכלת מאוחר בלילה, כי זה נכון. מה נכון? צפו בוידאו". כמו הרבה דברים בעולם המודרני, גם את דבר הודעת ההריון פרי בחרה לנצל לצורך קידום האלבום החדש שלה כשאמרה: "אני אלד בקיץ לא רק תינוק, אלא משהו שחיכיתם לו הרבה זמן". מאוחר יותר צייצה הכוכבת בטוויטר: "אני כל כך שמחה שאני לא צריכה להכניס את הבטן יותר או לסחוב איתי תיק גדול לכל מקום".  

למי שלא זוכר, פרי בת ה-35 ובלום בן ה-43 החלו לצאת יחד ב-2016, נפרדו, חזרו ובוולנטיינ'ס דיי בשנת 2019 הם הודיעו על אירוסיהם. מאז, לא נעשתה כל התקדמות בדבר החתונה והזוג מנסה להרגיע בכל הזדמנות את הטרחנים כי הם לא ממהרים לשום מקום. בעוד שהתינוק יהיה ילדם הראשון המשותף, בלום הוא כבר אב לפלין בן ה-9, מנישואיו הקודמים לדוגמנית מירנדה קר.

מצפים. קייטי פרי ואורלנדו בלום (צילום: Getty images)מצפים. קייטי פרי ואורלנדו בלום (צילום: Getty images)
קייטי פרי (צילום: צילום מסך יוטיוב)קייטי פרי (צילום: צילום מסך יוטיוב)