בזמן שעדן אלנה, זוכת "הכוכב הבא לאירוויזיון" הייתה עסוקה בבחירת השיר לאירוויזיון, שיתקיים או לא יתקיים השנה, אלה לי להב ואור עמרמי הצטלמו לקמפיין האינטרנט של חברת בזק לצד גידי גוב. ולמרות השמועות, הם עדיין מסרבים לדבר על רומן אפשרי ביניהם. נראה מי יביא יום. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אלה לי להב, גידי גוב, אור עמרמי ברוקמן (צילום: ליאור נורדמן)אלה לי להב, גידי גוב, אור עמרמי ברוקמן (צילום: ליאור נורדמן)
מעניין מה עוד הם צפויים לעשות יחד (צילום: ליאור נורדמן)מעניין מה עוד הם צפויים לעשות יחד (צילום: ליאור נורדמן)

> יום אחרי הבחירות השיק הסינגל מאלט מקאלן את מהדורה מספר 5 בשיתוף מכון הצבעים העולמי פנטון. במסגרת שיתוף הפעולה, פנטון יצר במיוחד את הגוון הסגול שמופיע על תווית הבקבוק הייחודי, שרק 250 יחידות ממנו הגיעו לישראל. הסברים מפורטים לכל הקלאסה הזו נתן סער גביש, הנחשב למלך הוויסקי הישראלי ומשמש כשגריר מקאלן בישראל. הרימו כוסית סגולה: עמית איילון, אלי חלבי, אסתי ומיקי אקרמן, מנכ"לים משותפים בחברת מ.אקרמן, המייבאת את מקאלן לישראל, תמיר גילת ועוד.

> בראשון השבוע קיים מוזיאון תל אביב לאומנות פריוויו לתערוכה של האומן  Jeff Koons- “ערך מוחלט". את האוסף תרמו מרי וחוזה מוגרבי, מאספני האומנות הגדולים בעולם. בלטו חברת הדירקטוריון של מוזיאון ת"א, רות שטרית ובעלה מאיר, יו"ר הדירקטוריון חיים סאמט, רון חולדאי ועוד.

חוזה מוגרבי, רות שטרית ומאיר שטרית (צילום: פרטי)חוזה מוגרבי, רות שטרית ומאיר שטרית (צילום: פרטי)

> עמותת גדולים מהחיים מקיימת מדי שנה את הפנינג “רכבת החיוכים" בשיתוף רכבת ישראל, הפנינג פורימי שמח וצבעוני לילדי העמותה. ירדן ויזל וטלי אורן הגיעו לתחנת רכבת סבידור בת"א לשמח ולרקוד עם הילדים והמשפחות, שלאחר מכן נסעו ברכבת מיוחדת שקושטה עבורם לתחנת חיפה, משם המשיכו להופעה של הזמר יהונתן מרגי ומופע של כוכב הילדים רוי בוי.

יהונתן מרגי וילדות העמותה (צילום: רומינה כהן)יהונתן מרגי וילדות העמותה (צילום: רומינה כהן)
ירדן ויזל, טלי אורן (צילום: רומינה כהן)ירדן ויזל, טלי אורן (צילום: רומינה כהן)