אנה זק התגייסה לצה"ל (צילום: דרור ערבה, באדיבות עופר מנחם תקשורת)

רגע אחרי ההנחיות החדשות של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, על התכנסות של עד עשרה אנשים עם שמירת שני מטר מרחק ובוקר ראשון להשבתת המשק, לשכת הגיוס ממשיכה כרגיל והדוגמנית אנה זק התגייסה היום. זק שבילתה שבועיים בבידוד לאחר ששבה מאיטליה, הספיקה עוד לבלות במסיבת פורים אחרונה, רגע לפני הצטרפותה לשורות צה"ל.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אנה זק בדרך להתחייל (צילום: דור ערבה, באדיבות itm models/ עופר מנחם תקשורת)אנה זק בדרך להתחייל (צילום: דור ערבה, באדיבות itm models/ עופר מנחם תקשורת)

הבוקר (ראשון) היא התייצבה בבקו"ם בתל השומר, מלווה בבני משפחתה והסוכן שלה, עומרי יערי, כשהיא שומרת על ההנחיות של פחות מעשרה אנשים. אליהם הצטרף גם גיל ריבה, במסגרת צילומים לכתבת "חדשות 12" שעורכים על זק. ברגעים אלה ממש עוברת כוכבת הרשת שרשרת חיול וצפויה עוד היום להתחיל את הטירונות במחנה 80 .

אנה זק מתגייסת ומאושרת(צילום: דור ערבה, באדיבות itm models/ עופר מנחם תקשורת)אנה זק מתגייסת ומאושרת(צילום: דור ערבה, באדיבות itm models/ עופר מנחם תקשורת)

זק שקיבלה כזכור הזדמנות להעביר שירות צבאי מיוחד, שניתן רק למקבץ סלבס בודדים שכולל חדר ומקלחת פרטיים בטירונות, ויתרה על ההצעה המפתה והעדיפה להעביר שירות רגיל כמו כל חיילת. 

אנה זק מסרה: ״אני ממש מתרגשת להתגייס לצבא ולשרת את המדינה בכבוד , חיכיתי לזה המון זמן ואני מבטיחה למלא את חובותיי על הצד הטוב ביותר. אז שיהיה לי בהצלחה".

אנה זק חיילת (צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור)אנה זק חיילת (צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור)
שפשוף נעים (צילום: דור ערבה, באדיבות itm models/ עופר מנחם תקשורת)שפשוף נעים (צילום: דור ערבה, באדיבות itm models/ עופר מנחם תקשורת)
נכנסת לבדה לבסיס (צילום: דור ערבה, באדיבות itm models/ עופר מנחם תקשורת)נכנסת לבדה לבסיס (צילום: דור ערבה, באדיבות itm models/ עופר מנחם תקשורת)