הזמר הלטיני מאלומה עושה שינויים דרסטיים לכבוד השנה החדשה או שסתם משעמם לו. הכוכב בן ה-26 הפתיע את 49 מיליון עוקביו ברשתות החברתיות כשהוא קפץ לסשן "לייב" (שידור חי) מוקדם בבוקר והחליט לגלח את זקנו. בסרטון רואים את הכוכב בזמן שעמד בחדר אמבטיה בחדר מלון עם חברי הצוות שלו, רקד בשובבות מול המראה והקניט את העוקבים המופתעים עם קוצץ השיער עד שלבסוף נפרד מהזקן הכל כך מזוהה איתו. במהלך הסרטון הקריא הזמר את התגובות מצד מעריציו שהפצירו בו לעצור לפני שיהיה מאוחר מדי.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

למרות כל התגובות המאוכזבות, הזמר לא הקשיב והמשיך במלאכת קיצוץ השיער. עד שגילח את עצמו לגמרי, מאלומה השתעשע בלוקים שונים כמו זקן "רפי גינת", זקן צרפתי סטייל ג'וני דפ ושפם, עד שלבסוף עשה את המעשה וחשף לעולם בפעם הראשונה את פני התינוק שלו (והסנטר תחת, יש לציין). בסוף הסרטון, חשף הקולומביאני את המראה הנקי שלו למצלמה.

בסטורי שהעלה לאחר מכן, לגם מאלומה קפה בנונשלנט, כאילו לא שינה עכשיו חיים של מליונים, והראה אז סנטרו החשוף לראווה, בפעם הראשונה מאז שנכנס לעולם המוזיקה. מסתבר שמאלומה לא מפחד משינויים חיצוניים, אחרי שבשנה שעברה צבע את שיערו בלונדיני. כנראה שהמעריצים יצטרכו להתרגל.

מודיע בצער רב למיליוני העוקבים (צילום: אינסטגרם)מודיע בצער רב למיליוני העוקבים (צילום: אינסטגרם)
מתחיל את מלאכת הגילוח (צילום: אינסטגרם)מתחיל את מלאכת הגילוח (צילום: אינסטגרם)
משתעשע עם זקן צרפתי (צילום: אינסטגרם)משתעשע עם זקן צרפתי (צילום: אינסטגרם)
קיצוצים אחרונים (צילום: אינסטגרם)קיצוצים אחרונים (צילום: אינסטגרם)
והנה לפנינו בן אדם אחר לגמרי (צילום: אינסטגרם)והנה לפנינו בן אדם אחר לגמרי (צילום: אינסטגרם)