בזמן שנגיף הקורונה מתפשט בעולם וגם בארה"ב, שם השלטונות מתחילים לאט לאט להבין את גודלו ועוצמתו, נראה כי חלק מהסלבס הבינלאומיים עדיין עסוקים בדברים אחרים. הזמרת בריטני ספירס שרגילה לפרסם את שגרת האימונים שלה, משפטי השראה וצילומי אופנה בכיכובה, עצרה את שגרת האינסטגרם שלה והחליטה לחנך את עוקביה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

ספירס שיתפה אמש (שלישי) הודעה ארוכה באינסטגרם הקוראת לעוקביה לחשוב פעמיים לפני שהם מציקים לה ברשת. "קראתי הרבה דברים ברשת של אנשים שמתחו ביקורת על הפוסטים שלי", היא כתבה, "אמרו שאני מפרסמת את אותן 15 תמונות עם אותו רקע אדום ולובשת את אותו בגד ים לבן. אני ממש מתלהבת מההודעות שלי... ואני אוהבת לחלוק אותו עם כולכם. מעולם לא היה לי בגד ים לבן ופשוט אהבתי את הרקע האדום!". 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

בריטני כתבה כי התגובות ממש פגעו ברגשותיה והוסיפה, "רציתי לשתף בזה מכיוון שאתם באמת לא אמורים לומר את כל הדברים המרושעים האלה למישהו שאתם אפילו לא מכירים... זה מסר לכל מי שנוהג בבריונות כלפי אחרים". 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

נראה שספירס לא לגמרי מנותקת מהמצב העולמי ובכל זאת בחרה להתייחס למשבר הקורונה כשכתבה: "זמנים קשים כמו שאנחנו עוברים כרגע צריכים ללמד אותנו להיות נחמדים זה לזה. אני חושבת שזה חשוב לראות דברים שגורמים לאושר בזמנים קשים אלו. אני אוהבת את כולכם, תשמרו על עצמכם ותהיו נחמדים". 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve read a lot of things online of people criticizing my posts …. saying I post the same 15 pictures with the same red background and wearing the same white bathing suit. For me I get really excited about my posts …. and I like to share them with you all !!!! I’ve never owned a white bathing suit before and I simply liked the red background !!!! Reading all of the mean comments really hurts my feelings …. and I wanted to share because you really shouldn’t be saying all of these mean things to someone you don’t even know .… this goes for bullying anyone really !!!!!! Hard times like we are currently living through should really teach us to be nice to one another …. !!!!!! PS I saw some people were offended by me posting about horses yesterday …. I am truly sorry if I offended anyone. I think it’s important to see things that bring happiness during hard times and making light of a situation can sometimes help people !!!! I love you all …. stay safe …. and be nice !!!!!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on