מסתבר שהדיווה והאושייה הבלתי מעורערת, אופירה אסייג, מסוגלת להעריץ גם אחרים חוץ מאת עצמה וזה די לגיטימי שהיא מעריצה את עצמה. אסייג בחרה אמש (שבת) לשבח ברשתות החברתיות את הגבר האהוב עליה ביותר ולא, לא את בעלה גילי מנקין, גם לא את החצי השני שלה אייל ברקוביץ', בטח לא את אייל גולן, אלא את הכדורגלן הנודע כריסטיאנו רונאלדו אותו פגשה מקרוב על סט הצילומים של "הוט".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אופירה אסייג, כריסטיאנו רונאלדו, אייל ברקוביץ' (צילום: הוט)אופירה אסייג, כריסטיאנו רונאלדו, אייל ברקוביץ' (צילום: הוט)

בעקבות משבר הקורונה החליט רונאלדו לתרום את בתי המלון שלו ולהפוך אותם לבתי חולים, ובסוף השבוע האחרון דווח כי הוא ממשיך בתרומה למשבר ויספק מכשירי הנשמה לבתי החולים במדרייה, עיר הולדתו. אסייג בחרה לשבח אותו על התרומה וכתבה: "אלוף אלוף עם לב ענק, לא סתם אני אוהבת ומעריצה".

רק חבל שהוא לא תרם גם למדינתנו הקטנה. בינתיים אחרי שהאשימה אסייג את דניאל גרינברג שכישפה את אייל גולן לפי הפרסומים השונים, עושה אסייג פעולות כישוף משל עצמה. אשת הרדיו והטלוויזיה עשתה אמש טיהור הבית שלה נגד עין רעה ונגד כל הרוע שביקום ושרפה אבקה מיוחדת שקיבלה ברחבי הבית. 

אופירה אסייג בטיהור ביתי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אופירה אסייג בטיהור ביתי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
עלים יבשים ומכתב - המתכון לטיהור ביתי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עלים יבשים ומכתב - המתכון לטיהור ביתי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ברכה והצלחה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ברכה והצלחה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)