יממה וחצי חלפו מאז הודח ליאור דואק בהדחה מפתיעה של העונה, ימים ספורים לפני הגמר של "האח הגדול". דואק יצא מהבידוד שלו, באולפני נווה אילן ושב לזרועות אמו ובני משפחתו. הוא דאג לפרסם ברשתות החברתיות תיעוד בלעדי של המפגש המרגש עם הנשים בחייו, אמו ואחיותיו, כשחבריו הטובים נמצאים מאחור ושומרים על שני מטר מרחק ממנו ומברכים אותו לשלום.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

ליאור דואק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ליאור דואק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

הדבר המסקרן לראות, זה איך מגיבים המודחים הטריים שהיו בבידוד בבית "האח הגדול" וניסו להתרגל לשגרת חיים חדשה של ניתוק מהסביבה החיצונית ומה קרה כשיצאו מבית "האח הגדול" למציאות אחרת ממה שהכירו. מציאות של סגר ברחבי העולם, אבזרי מיגון, שמירת מרחק, עסקים סגורים, איסורים שונים של משרד הבריאות וכדומה. דואק כך נראה, מתרגל במהרה לשגרת החיים החדשה של ימי הקורונה וביום וחצי שלו מחוץ לבית הסגור הוא לא יצא בלי מסיכת הגנה על פניו וכפפות על ידיו וכך נסע מתוכנית אירוח אחת לשנייה.

ליאור דואק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ליאור דואק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

הדייר לשעבר אף הספיק להחזיר אהבה לכל תומכיו וערך אמש (ראשון) שיחת וידאו מרובת משתתפים בתוכנת הזום, עם חלק ממעריצותיו שלא חסכו בדמעות התרגשות, ואף הצהיר בפניהן בגאון כי הוא מחכה לתקוה גדעון. הדייר לשעבר חזר היום לגבעת הצעקות שבנווה אילן ובעזרת מגפון צעק לגדעון שנמצאת עדיין בבית הסגור כי הוא מחכה לה בחוץ ושהוא אוהב אותה. לא ברור איך השניים יוכלו להיפגש בעוד כשבוע, כשתקווה תצא מהבית כשיש סגר מוחלט לאור ההנחיות המחמירות של משרד הבריאות וכידוע המפגש ביניהם אינו חיוני.  

ליאור דואק על כך שיצא מהבית כדי לצעוק לתקוה גדעון (צילום: אינסטגרם)
 
ליאור דואק בנווה אילן (צילום: ליאור לב)ליאור דואק בנווה אילן (צילום: ליאור לב)
ליאור דואק (צילום: ליאור לב)ליאור דואק (צילום: ליאור לב)