גם אחרי שדלתות בית "האח הגדול" נסגרו ורגע אחרי שהבינו הדיירים שהם לא באמת מעניינים אף אחד כשנגיף הקורונה מתפשט ברחבי העולם, העימותים בין דיירי האח הגדול מסרבים לגווע. אחרי העימות בין תקוה גדעון וליאור דואק שיצאו נגד ירדן אדרי והאשימו אותה שהיא מעודדת לשון הרע ברשתות החברתיות, גם רונן פייגנבוים מצטרף לחגיגה. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

פייגנבוים לקח את הצד של אדרי ופתח חזית עם דואק וזוכת "האח הגדול", תקוה גדעון. המאמן בדימוס האשים את דואק בהתנהגות אלימה במהלך העונה וגיחך שדווקא הוא מכולם עכשיו מעביר ביקורת על בריונות ברשתות. בפוסט שהעלה נגד דואק כתב: "מר ליאור דואק התבלבלת, בבמה שקיבלת שלושה חודשים לא חסכת מהקהל דמות אלימה בלשון המעטה. התבטאויות אלימות כמו אני אשתין לך בפה זה קצת אירוני שמשפט של עברייני מקלדת יגיע דווקא ממך. צוחק מהשידור של היום".

רונן פייגנבוים על ליאור דואק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רונן פייגנבוים על ליאור דואק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

גם לתקוה שלח פייגנבוים את מסר הבא: " אחרי שלושה חודשים של התנהגות כמו של ליאור, צעקות ולהגיד לחבר כנסת לשעבר שהוא ישתין לו בפה, הוא יכול בכלל לדבר על מה בני נוער רואים? פשוט בדיחה. אם זה לא היה עצוב כל כך אז הייתי צוחק, בדיחה".

רונן פייגנבוים מגיב לפוסט של תקוה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רונן פייגנבוים מגיב לפוסט של תקוה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)