מלבד להפתיע בביצועים מרעננים עם הלופר ולהעניק שיר במיוחד לקורונה מהאולפן המאולתר ששוכן בביתה, בשקט בשקט בימי הסגר של הקורונה עמלה זוכת האירוויזיון שלנו, נטע ברזילי, על סינגל חדש וחמישי. את הסינגל תשיק ברזילי במשרד אירוויזיון מיוחד שישודר בתאגיד השידור "כאן" וברחבי העולם.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

כידוע, אירוויזיון 2020 שהיה אמור להתקיים ברוטרדם שבהולנד, בוטל בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, אלא שכעת נערכת התחרות השנתית למשדר אירוויזיון עולמי מיוחד שייקרא "shine the light". במשדר המיוחד שישודר ברחבי העולם במקום גמר האירווזיון, יתארחו כוכבי העבר וזוכי השנים עברו וישולבו גם נציגי מדינות שהיו אמורים להשתתף השנה בתחרות.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Netta Barzilai (@nettabarzi) on

במהלך המשדר המיוחד שישודר בכאן, מתכננת ברזילי להשיק לראשונה את הבלדה החדשה עליה היא עומלת בחודשיים האחרונים בימי הסגר וקהל הצופים של המשדר מרחבי העולם ייחשף לראשונה לסינגל החדש של זוכת האירוויזיון 2018. מעניין איך הקהל יגיב לבלדה הראשונה של הזמרת הבינלאומית.  

נטע ברזילי, חגיגות יום העצמאות (צילום: הדס פרוש, פלאש 90,הדמייה: bigstockphoto.com)נטע ברזילי, חגיגות יום העצמאות (צילום: הדס פרוש, פלאש 90,הדמייה: bigstockphoto.com)