בעמוד האינסטגרם של "ערב טוב עם גיא פינס" דווח כי אביבה תבורי הגיעה היום (שישי) לאולפן  התוכנית של אופירה וברקוביץ' (קשת 12) עם חולצה חשופה במיוחד, שגרמה לאייל ברקוביץ' לעצור את הצילומים ולומר: "אני לא מראיין אישה עם מחשוף כזה". בזכות תושייתה של אחת מבנות צוות ההפקה, תבורי התכסתה בז'קט שאיפשר את המשך הצילומים.

מה קורה בין אביבה תבורי לבין אורטל עמר? אחרי שחשפה את פניו של הנכד שלה, תו פרינס ומקורבים לעמר סיפרו כי היא לא ממש אהבה את

תבורי הגיעה לאולפן לאחר שחשפה את פניו של הנכד שלה, תו פרינס, בנו של בן אל תבורי, ומקורבים לאורטל עמר, אמו של הפעוט, סיפרו כי היא לא ממש אהבה את זה.

"זה קרה במקרה", אמרה תבורי על העלאת התמונה. "הגענו לבן אל לארוחת שבת והיה לי נורא קר. הוא אמר לי 'את יכולה לקחת חולצה אבל לא מותג'. לקחתי את החולצה הזו, לא ייחסתי לזה חשיבות".

"התמונה שהייתה לי על החולצה זו תמונה שיש לבן אל באינסטגרם כבר שנה. גם באינסטגרם של אורטל תו מככב בסטורי כל יום – בגן חיות, במכולת ובסופר. אם לא רוצים לערב ילדים שילמדו מבר רפאלי - אין תמונה. אם כבר מערבים אז זה לא משנה אם רוצים חצי פנים או שיער. אל תגידו 'אני לא רוצה' ואז תעלו תמונות".

מה היחסים בינך לבין אורטל?
"אני אוהבת אותה, אנחנו בקשר מעולה. היא שולחת לי תמונות של הילד, סרטונים והכל. אבל עכשיו אני שומרת על פרופיל נמוך".

וכשהיא תוקפת ככה את בן אל?
"כשבן אל צריך לקבל על הראש הוא מקבל על הראש ברמה שהוא לא מדבר איתי. הוא יודע שזה ככה כי אני אישה וגם אמא, אבל אני גם בעד הצדק".

הוא עומד בהסכם ביניהם? כי היא אומרת שהוא לא משלם.
"הוא עומד בהסכם. הוא משלם ולא שקל ולא שניים. הוא נתן יותר ממה שנסגר בהסכם, הוא מעביר כל חודש כסף".

אז למה היא אומרת שלא?
"בחודש האחרון בגלל הקורונה ויום העצמאות לא עבר הכסף. זה לא עובר בהוראת קבע כי הם בבית משפט עכשיו וזה קצת רגיש. ההסכם שלהם היה לשנה עד שהיא תתאקלם והוא נתן באמת הון עתק. בן הוא בן 29 והוא צריך לדאוג גם לעתיד שלנו. אני חושבת שאם הם רוצים לפתור את זה, שיפתרו לא מול התקשורת".