מכתב אנונימי שנחת השבוע בדסק של ליאורה מספר כך: "ליהי גלוזמן, מי שזכורה לכולנו מפרשת רצח אסף שטיירמן ז"ל והפכה לעדת מדינה בהסכם מעורר מחלוקת, היא כיום ליהי דרנל, שחיה בתאילנד, נשואה עם ילדים. והנה הסקופ האמיתי: היא כיום פסיכולוגית, אשר מתמחה, לא תאמיני, בלימוד חמלה, אהבה וקבלה עצמית. רק בעולם המטורף והמעוות שלנו תיתכן תופעה כזאת. אגב, בפייסבוק שלה ניתן לראות שבין המגיבים נמצאת אמא שלה, איטה, שהיא אחותה של זמרת מאוד ידועה ומפורסמת".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


 
איטה, אמה של ליהי, פסי־כו־לו־גית?!
"סליחה, סליחה, סליחה. זה לא מעניין אותך".

זה דווקא מאוד מעניין אותי.
"אני לא רוצה לתת לך שום אינפורמציה".

יעל רוזמן, אמו של אסף שטיירמן ז"ל, שמעת שגלוזמן מתמחה בחמלה, אהבה וקבלה?
"אין לי עניין לשתף פעולה. הנזק עולה על הרצון להתפלש באישה שהייתה צריכה להיות מאחורי סורג ובריח. בגלל קשריה היא ניצלה ולא שילמה את חובה. זה מעלה בי אמוציות שלא מתאימות לי, מכל הבחינות. את תמשיכי לעשות את עבודתך".

מכל המקצועות, מטפלת בחמלה?
"לי קשה. נורא ואיום שנתנו לה להיות מטפלת".

אסף שטיירמן ז''ל, יעל רוזמן (צילום: אריאל בשור,באדיבות המשפחה)אסף שטיירמן ז''ל, יעל רוזמן (צילום: אריאל בשור,באדיבות המשפחה)

> הדוגמן עומר דרור מתבקש להחזיר את המשקולות למקום בתום השימוש. תודה, הנהלת הולמס פלייס סניף דיזנגוף סנטר.

דרור, הן היו כבדות מדי?
"לא הבנתי, על מה מדובר? את מוציאה על זה אייטם?".

ברוח טובה.
"יש לך צילום?".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

מיכל פרס, עומר דרור (צילום: אור גפן)מיכל פרס, עומר דרור (צילום: אור גפן)

> ״ליאורה? הלו״.
מדברת.
"כאן קרמשניט. הבוקר, שבת, 07:15, אני לוקח נוסע במונית שלי מכיוון גרוזנברג לכיוון רמב"ם בתל אביב ורואה שלושה גברים עירומים כביום היוולדם צועדים ברחוב. זה מטורף. איזו תחושה תהיה לבחורה או לנערה שייתקלו בהם?".

עצרת אותם? ניסית?
"אל תגזימי. אני מתקשר למוקד 100 של המשטרה ומדווח עליהם, כולל מיקום מדויק. כעבור 10 דקות אני חולף באזור האירוע, פוגש ניידת ומתעניין אם לכדו את המתערטלים. השוטר אומר שלא תפסו אותם. חשתי אכזבה כפולה, האחת שהשלושה לא נתפסו, והשנייה שבימי קורונה אלו, לא רק שישנם רבים שאינם עוטים מסיכות, אלא יש את אלו שלא לובשים בגדים. הפקרות במיטבה".

> כפית סוכר ופריצת דרך חיובית במאבקו של הזמר שאול צירלין לקבלת תרומת כליה.

צירלין, תשמח אותי. 
"פנתה אליי דרך הפייסבוק ברסלבית ירושלמית, בת 45 עם חמישה ילדים. ההתאמות הראשוניות מצוינות, אבל הכל תקוע כרגע בגלל הקורונה".

שאול צירלין (צילום: הרצליה הופמן, יח''צ)שאול צירלין (צילום: הרצליה הופמן, יח''צ)