חודשי הקיץ החמים הגיעו ויחד איתם הנהירה אל חופי הים, כדי לתפוס קצת צבע וליהנות מהמים הקרירים. מי שנמצא בים כל השנה הוא החתן של "חתונה ממבט ראשון", נעם קציר, שמקפיד על שגרת גלישה גם בחורף. קציר לא רק גולש אלא גם מתנדב בעמותת "wave-ability" שמטרתה להנגיש את חווית הים וספורט גלישת הגלים לאנשים עם מוגבלות. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

קציר החליט לצרף לחגיגה את כל גברברי "חתונה ממבט ראשון" לפעילות של העמותה יחד עם מתנדבים נוספים ומדריכים ממועדון הריף בהרצליה. אל קציר הצטרפו דניס רוסקוב, אריק חביב, מאור פינקלשטיין, ניר פור ורק חתן אחד היה חסר - אמיר זהבי. כשנשאלו החתנים מדוע אינו הצטרף אמרו כי הוא בחר להישאר בבית וככל הנראה שהוא לוקח יותר קשה את הביקורת כלפיו במהלך העונה ובוחר להישאר מחוץ לאור הזרקורים. 

אריק חביב (צילום: אורלי אריאלי)אריק חביב (צילום: אורלי אריאלי)

בלי להזכיר מילה על הבנות, החתנים של "חתונה" עלו על ציוד, עברו תדריך, התחלקו לצוותים ונהנו ממזמן איכות משותף. אריק חביב כל כך נהנה מהחוויה שהבטיח להמשיך ולהגיע באופן קבוע. נעם קציר הוסיף ואמר: "היה לי כיף לחלוק את החוויה עם החברים מהתכנית, אבל אני מחכה ליום שבו אוכל לבוא עם בת הזוג".

רגע לפני הסגר: נעם קציר נצפה עם מישהי אחרת. לחצו כאן

במוצאי שבת נגלה מי מהזוגות החליטו להמשיך הלאה ולנסות את מזלם מחוץ לתכנית, אבל השאלה המעניינת ביותר היא מי מהזוגות הצליחו להחזיק מעמד עד היום. 

מאור פינקלשטיין (צילום: אורלי אריאלי)מאור פינקלשטיין (צילום: אורלי אריאלי)
חתונה ממבט ראשון (צילום: אורלי אריאלי)חתונה ממבט ראשון (צילום: אורלי אריאלי)
חתונה ממבט ראשון, דניס רוסקוב, ניר פור (צילום: אורלי אריאלי)חתונה ממבט ראשון, דניס רוסקוב, ניר פור (צילום: אורלי אריאלי)
חתונה ממבט ראשון (צילום: אורלי אריאלי)חתונה ממבט ראשון (צילום: אורלי אריאלי)
נעם קציר (צילום: אורלי אריאלי)נעם קציר (צילום: אורלי אריאלי)