איתי לוי היה צפוי לצלם עונה שלישית לקמפיין מותג האופנה "לי קופר" אלא שבעקבות הקורונה הצילומים נדחו. ללוי לא שיחק המזל במגיפת הקורונה, כי היא זכה לביקורות נוקבות מצד העיתונאים כששם קצוץ וחגג שוב שוב בניגוד מוחלט להנחיות משרד הבריאות. במקביל עורר את זעמם של הגולשים כשנשאל איך הוא מגיב לביקורת נגד צילומי הקליפ החדש שלו, שנערכו גם הם בניגוד להנחיות וענה בשחצנות: "לא מתרגשים מזה, לא מפריע לנו". 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

נראה כי לוי ממשיך בגינוני הדיווה שלו, כי בסוף השבוע האחרון התייצב הזמר על סט הצילומים לקמפיין החדש של "לי קופר" שנדחה ממרץ, כשהוא מלווה וחמוש בארבעה אנשי צוות צמודים. 

נטע ברזני, איתי לוי, ירדן ויזל (צילום: עופר חג'יוב)נטע ברזני, איתי לוי, ירדן ויזל (צילום: עופר חג'יוב)

נוכחים במקום מסרו ל-TMI כי לא ניתן היה להגיע לזמר מבלי לפנות לאנשיו מראש שגוננו עליו. "זה היה נראה כאילו הם שומרי הראש שלו", דיווח אחד הנוכחים במקום. על הסט עידכן לוי כי בימים אלה הוא שוקל להיכנס לעולם העסקי בענף האופנה וחשף כי יום לפני הצילומים הקליט סינגל חדש שכתב לו דידי הררי. הסינגל צפוי לצאת בקרוב כחלק מפרויקט עמותת יד לנשמה. 

איתי לוי, נטע ברזני (צילום: עופר חג'יוב)איתי לוי, נטע ברזני (צילום: עופר חג'יוב)
מוקף בבנות. איתי לוי עם נטע ברזני וירדן ויזל(צילום: עופר חג'יוב)מוקף בבנות. איתי לוי עם נטע ברזני וירדן ויזל(צילום: עופר חג'יוב)
לפחות בצילומים הוא קצת נשמר (צילום: עופר חג'יוב)לפחות בצילומים הוא קצת נשמר (צילום: עופר חג'יוב)