הבנים למשפחת קרדשיאן ידועים בהצלחה שלהם לייצר יותר באזז מאשר כל הבנות יחד. ככה זה כשאב המשפחה חושף ביום בהיר אחד כי הוא טרנסג'נדר והופך מברוס לקייטלין וכשהאח היחיד שלכן עולה במשקל, מתרחק מאור הזרקורים ולא נצפה באירועים משפחתיים במשך שנים. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

רוב קרדשיאן היה במשך שנים הצלע הגברית הדומיננטית של תכנית הריאליטי המצליחה בעולם, עד שבשנת 2013 חווה משבר אישי ודיכאון, אותו מייחסים בתקשורת לפרידה שלו מבת זוגו באותם ימים, ריטה אורה. קרדשיאן החל להעלות במשקל ולהיראות פחות באירועים מתוקשרים. השיא הגיע כשהחליט האח הצעיר להבריז מהחתונה של אחותו הגדולה קים ובעלה קניה ווסט בטענה שהוא לא מסוגל להתמודד עם כל הפוקוס של התקשורת עליו. 

רוב קרדשיאן בעבר (צילום: רויטרס)רוב קרדשיאן בעבר (צילום: רויטרס)

הפעם האחרונה בה הסכים קרדשיאן להיחשף הייתה בשנת 2016, אז עלתה לאוויר תכנית הריאליטי שלו ושל בת זוגו לשעבר, בלאק צ'יינה, אלא שמאז הוא לא נצפה בשום אירוע ודאג באופן תמידי להישאר מתחת לרדאר. 

לפני שירד למחתרת. רוב קרדשיאן, בלאק צ'יינה (צילום: Getty images)לפני שירד למחתרת. רוב קרדשיאן, בלאק צ'יינה (צילום: Getty images)

בתקופה בה כל כלי התקשורת בעולם מדווחים על משבר ביחסים של קניה וקים והאחות הקטנה, קיילי ג'נר, מפרסמת תמונות שערורייתיות, מצליח האח הסורר לגנוב לכולן את הפוקוס ובצעד נדיר, הוא מפרסם תמונות ממסיבת יום ההולדת של אחותו קלואי קרדשיאן ומציג ירידה ניכרת במשקל. בכל התמונות נראה קרדשיאן מחויך כשהוא מברך את אחותו הגדולה ומרעיף אהבה על כל בני המשפחה. ב-TMI יש תקווה קטנה שעכשיו הוא יסכים לחזור לתכנית הראליטי המשפחתית ולספק לנו עוד חומר לחיות ממנו. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rob Kardashian (@robkardashianofficial) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rob Kardashian (@robkardashianofficial) on